2726
عنوان

برای خرید لباس بچه کدوم فروشگاه اینترنتی بهتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18450 بازدید | 237 پست

سلام مامانای فرشته کوچولوها.یه کانال تلگرامی پیدا کردم واسه فروش لباس کودک.قیمتاش خیلی مناسبه.تک میفروشه به قیمت عمده.اینم آی دیش هست.گفتم اگه قصد خرید دارید،یه سر بهش بزنید

@nahalpoosh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها. من يه كانال پيدا كردم واسه فروش لباس بچه. لباساي خوشگل مياره با قيمت مناسب. لباساش جديدن و من يك بار كه ازش خريد كردم عاشقش شدم. وقتي كانالش رو نگاه كني دلت نمياد چيزي ازش نخري. اين آدرس:

http://nahalpoosh.blogfa.com/

2728

سلام دوست عزیز

پوشاك بچه گانه از بهترین برند های آلمانی با كیفیت عالی و قیمتی زیر قیمت بازار همون چیزیه كه این روزها همگی بهش نیاز داریم

با پوشاك فرشته ها بهترین ها را تجربه كنید با یكبار خرید مشتری ما خواهید شد

حتما به پیج من سر بزنید

pooshake_fereshteha@

ارسال از طریق پست
هزینه ارسال با مشتری
خرید بالای ۱۰۰هزار تومان ارسال رایگان

اینستاگرام : pooshake_fereshteha
https://t.me/pooshake_fereshteha

فروشگاه پوشاك فرشته ها با اجناسی از برند های معتبر آلمانی مانند lupilu _pepperts  با قیمت هایی زیر قیمت بازار ادرس اینستاگرام و تل گرام ما pooshake_fereshteha

Maralposhak6904@

خانمهای خوش سلیقه تشریف بیارید کانال ت.ل.گ.ر.ا.م ارزانسرای مارال

انواع تیشرت,تونیک,مانتو زنانه

لباس بچگانه 

تمامی قیمتها بسیار مناسب کافیست وارد کانال تل.ل.گ.ر.ام یا پیج اینستا ما شوید.

maralposhak6904@کانال ت ل گ ر ا م

Maral.pooshak@ اینستا

شروع 97/7/7 وزن فعلی73 وزن اولیه75 .وزن هدف فعلا65  

دوستان سلام

من فروشگاهی رو معرفی میکنم که عرضه کننده مستقیم البسه ترک کودک و نوجوان بسیار شیک به صورت کلی و جرئی هست .می تونید تماس بگیرید و بگید که من معرفیتون کردم تا بهتون تخفیف خوبی هم بده.

02166456201

09121983069

www.partloader-co.ir

رشد فروشگاه های اینترنتی و کسب و کارهای اینترنتی در هر صورت اتفاق مبارکی محسوب میشود و تمام این دوران باید طی شود تا شرکت های اینترنتی به حدی برسند که بتوانند بهترین خدمات را به مشتری ارایه کنند. من امید اصغری هستم کمکتون میکنم شما هم کسب و کار اینترنتی خودتون رو شروع کنید.

09124587915

سلام خدمت همه اعضای محترم من میخوام امروز ی فروشگاه اینترنتی رو بهتون معرفی کنم که خودمم ازش خرید داشتم 

ونتینو فروشگاه نام اشنایی نیس ولی شاید باورتون نشه هم از نظر کیفی و هم از نظر قیمت عالی رو دست همه فروشگاه های دیگس 

با اینکه همه اجناسش چه اکسسوری چه پوشاک چه کیف وکفش و... قیمتاش پایین تر از همه هستش ولی کیفیتش عالی 

ونتینو رو یادتون نره

راستی ی چیز دیگم هست هم تخفیف گروهی داره هم شگفتانه

2706