2410
2553
اصلا نشنیده بودم

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نشنیدم تا حالا
خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 
2714
من دوستم انجام داده بوتاکس مو ولی خیلی موقته بعد ۳ هفته اثرش رفت ۶۰۰ هزار تومن هم داده بود
بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
مال من ۳۵۰ شد .اابته موهای من کوتاهه تا رو شونه میرسه .نوشتم ۴_۵ ماه دووم داشت .البته بستگی داره خودتون چقدر از مو مراقبت کنید ماسک مو برنید موهارو با کش نبندید.من از ماسک مو استفاده نکردم چون موهام چرب میکرد

سلام، من از یکی از مدرسین شرکت فارمیک آلمان پرسیدم، و واقعا تو رنگ مو کارشون خوبه، گفت برای بوتاکس مو از پک بوتاکس مو فرامسی استفاده میکنه، البته یکم قیمتش بالا هست بیشتر برای سالن دارا و آرایشگرا مناسب هست.

تو سایت مدل مو سورا هم اطلاعاتی در موردش هست.

https://sora.ir

سایت های من : decoboom.ir , sora.ir , arel.ir , bazsazio.com
2706