2726
جواب گرفتی؟ تو چه مدت چه قد کم کردی؟
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
اینا عوارض دارن نخری ازشون معده تو داغون میکنن خاله و خواهرم با این روش که تو پست بعدی میذارم وزنشون کاهش پیدا کرده توضیحات رو از تاپیکی که قبلا ارسال کرده بودم برات میفرستم
مینـــا صدام کنین
خداروشکر من اندامم خوبه نه نیاز به چاقی دارم و نه لاغری این راهی که میگم به خواهرم و خاله م گفتیم استفاده کردن و ازش نتیجه دیدن و خیلی هم راضین. خواهرم باهاش 5-6 کیلو لاغر شد و خاله م که 105 کیلو بود فقط و فقط از طریق همین مواد از 105 کیلو به 89 کیلو رسید! ولی باید هر روز خورده بشه و چند ماهی مداومت کنین خوردنشون رو و این خیلی مهمــــــــــه... 1- پودر تخم کتان بگیرین از عطاری و هر روز بعد از صبحانه یا قبلش (اصلیش ناشتاست) یه قاشق سر پر غذاخوری با آب ولرم بخورین. اگر نتونستین مزه شو تحمل کنین بریزین تو کپسول خالی که توی داروخانه ها میفروشن (خواهرم همیشه همین کارو میکرد) 2- زنجبیل و دارچین روزی دو سه تا چایی بخورین (البته پودرش رو بریزین توی کپسول خالی و مصرف کنین بیشتر به بدن میرسه و بهتره) روزی دو سه تا کپسلو رو پر کنید و مصرف کنین 3- بعد از هر وعده غذایی آبلیمو بریزین توی آب و بخورین خیلی چربی سوز خوبیه و نکته مهمتر اینکه شام رو خیلی کم بخورین (مثلا یک سوم نون لواش) و اینکه شبا بعد از ساعت هفت دیگه هیچی نخورین به جز میوه (البته نه موز و این جور میوه ها که کالریش زیاده و باعث چاقی میشن، سیب، پرتقال و فلان...) از مقدار ناهار روزانه تون کم کنین حتما اینجوری مثال میزنم که اگه قبلا دو کفگیر برنج میخوردین از این ببعد یک و نیم کفگیر بخورین و کم کم کمش کنین تا به اندازه متعادل برسه. ولییییییییی صبحانه رو کامل و مفصل بخورین امیدوارم شما هم زودتر لاغر شین و منو دعا کنید
مینـــا صدام کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من الان دو روزه مصرف میکنم هیچ عکسوالعملی تو سایز وزن و درد معده و مشکل گوارشی پیدا نکردم
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1