2733
2734
من امروز پیشش بودم گفت بینیت اونجور که فکر میکنی نمیشه.گفت پوست سرش ضخیمه... یه کم کا گذشت گفت تو به من بسپار فقط یک سال زمان میبره ورمش بخوابه. کلا دو دلم کرد. بینی من اصلا بزرگ نیست.از نیمرخ هم همه میگن قوس قشنگی داره .فقط سرش یه کوچولو گرده و تپل... میشه هر کی تجربه داره بگه من تا فردا میام اینجا رو میخونم. لطف میکنید
سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۵ سال پیش پیشش عمل کردم.اوایلش داغون بود سوراخا هر کدوم یه طرف یکی گرد یکی مثلث.گریه میکردم فقط.ولی بعد ۹ ماه اصا انقد تغیر کرد خوشگل شد.من قبل عمل کلی بهش گفتم که نمیخوام عروسکی شه.قوس داشته باشه.خوکی بشه😆کلی غر غر میکردم.خداروشکر کاملا طبیعی شد.هیچکسم نمیفهمه عمل کردم.حتی مادرشوهرمینا نمیدونن😆الان بعد ۵ سالم مشکل ندارم جز اینکه سرما میخورم یکم اذیت میشم نمیتونم خوب نفس بکشم.

2738

سلام من حدود دو سال هست که عمل کردم و اصلا هم راضی نیستم هربار که میرم داخل مطب میبینم که خیایها ازشون ناراضی هستن اما با ین حال همیشه رسیدگی میکنن اما بنظر من ارزش نداره پیششون عمل کنید

شماعمل کردین؟ راضی هستین؟ چجوری دراومده من خیلی حساسم

اره عزیزم من پیششون عمل کردم خیلی خوب شده .دقیقا همونی که خواستم شده زمان میبره ولی به مرور بهتر و بهتر میشه از نظر من کارشون حرف نداره و وقتی زیاد سخت بگیری آخرسر راضی نیستی مطمئن باش پس سخت نگیر

2706