2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوش به حالت من باید. تا چهارشنبه صب کنم امشبم کلی لخته دفع شد

منم دیروزکلی لخته دفع کردم. صب فتم همون بیمارستانی که دکترم زایماناشو انجام میده. یه خانومه اونجا معاینم کرد به دکترم زنگ زد. گفت دهانه رحمم کلا بستس. گفت یا دفع کردم بچرو کامل که دیگه هیچی نیست دهانه رحمم بسته شده یا بچه اون داخله هیچ مشکلی هم نداره.برام سونو واژینال نوشت. گفتم یهو همون یکشنبه برم پیش دکتر خودم سونو واژینال داره انجام بدم. الان امیدی ندارم که بچم باشه. حالا تا یکشنبه صبر میکنم. 

خوش به حالت من باید. تا چهارشنبه صب کنم امشبم کلی لخته دفع شد

تو هم برو بیمارستان بگو بهشون که لخته دفع کردی یه فکری به حالت میکنن. به من گفت همون لحظه که لخته دفع کردی باید میومدی. همین الان پاشو برو. اگه میتونی همون بیمارستانی برو که دکترت زایمان میکنه. برو اگه خدای نکرده چیزی باشه زودتر جلوشو بگیرن

2738
تو هم برو بیمارستان بگو بهشون که لخته دفع کردی یه فکری به حالت میکنن. به من گفت همون لحظه که لخته دف ...

من دکترم گفت در هر صورتی همون دو هفته دیگه بیا باید هشت هفته بشه تا هشت هفته نشه نمیشه هیچ نظری داد من امروزم دفع لخته داشتم راهمم تا بیمارستان دوره یک ساعته توصیه نکردن زودتر برم من دیگه امیدی ندارم😔

..........
من دکترم گفت در هر صورتی همون دو هفته دیگه بیا باید هشت هفته بشه تا هشت هفته نشه نمیشه هیچ نظری داد ...

ایشالا که چیزی نیست امه چی به خیر و خوشی پیش میره خودتو ناراحت نکن هرچی خدا بخواد همون میشه

2706