2726

[QUOTE=60345153]بچه ها من نميدونم حالا اين خونريزى نشونه خوبيه يعنى داره دفع ميشه يا بده ميشه راهنمايي كنيد[/Qمنم اینطور شدم میشه بگید چکارکردید وضعیتتون چطورشد؟؟الان خونریزی قهو ه ای دارم

بچه ها من نميدونم حالا اين خونريزى نشونه خوبيه يعنى داره دفع ميشه يا بده ميشه راهنمايي كنيد

منم اینطور شدم میشه بگید چکارکردید وضعیتتون چطورشد؟؟الان خونریزی قهو ه ای دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبید دوستان منم هماتوم دارم اما بدون خونریزی هفته ۱۳ هستم دکتر ی امپول ۲۵۰ پرولوتون داد با شیاف دوبار در روز بنظرتون مشکلم حل میشه جواب بدید خواهشا خیلی ناراحتم

2728

سلام

دوستان کسی که در این باره تجربه داره بیاد کمکمون کنه ما رو از نگرانی دربیاره،

منم هماتوم ۲/۲ سی سی دارم دکتر استراحت مطلق نداد فقط گفت یه هفته استرتحت کن، من دو هفته هست که دارم استراحت میکنم و شیاف پروژسترون مصرف میکنم ولی همچنان کمر درد شدید دارم و لک بینی و لخته میبینم، داره دفع میشه یا داره بدتر میشه؟ الان هفته ۱۱ هستم، کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه، ممنون 

من ۶ هفته ۶ روزم هست چند روز پیش خونریزی شدید همراه با لخته داشتم سونو واژینال شدم ساک حاملگی و کیسه زرده مشاهده شد ولی قطب جنینی واضحی دیده نشد هماتوم ۱۸× ۲۴ هم دارم

کسی مثل من بوده

سلام عزیزم شما رفتی سونو ا  خودت بهمون خبر بده

رفتم سونو گفتن قلبش نميزنه و از بين رفته البته هماتوم من جذب شده بود من استرس زياد كشيدم فكر كنم به خاطر همين قلب نى نى از كار افتاد و به صورت طبيعى جنينم افتاد خدارو شكر يه قرص هم نخوردم خودش طفلكى افتاد 😔😔😔😔😢😢😢😢

دوست عزيز من چندتا از پيغاماي شمارو كه در مورد دكتر محسن معيني بود خوندم.اما با شما اصلا موافق نيستم ...

معینی که حتی به آی وی افی ها استراحت نسبی می ده لابد شما پارتی داشتی که گفته مطلق خخ

در کل رفتار محسن معینی،زن و منشیش خیلی غیر انسانیه...تبحر و علم پزشکیش خدا عالمه...منم تجربه کردم...

یعنی سه تایی می ریزن سرت و با بد رفتاری دخلتو در میارن انگار چاله میدونه...ادم شک می کنه تو مطبه

سلام من تو هفته نهم بارداری هستم تو هفته هشت بهم گفتن هماتوم۱۵میلی دارم زیر دل و کمرم خیلی درد میکنه دکترم گفت تهدید به سقطی بهم قرص و شیاف داد در ضمن قلب جنینم تشکیل شده خیلی نگرانم که سقط بشه چون اینجا کسی رو ندارم تنهام نمیتونم استراحت مطلق باشم کسی وضیعت منو داشته که برطرف شده و الان بچه اش به دنیا اومده لطفا راهنمایی کنید 

2706