2737
2734

سلام 

من امروز روز 33 دورمه 

این ماه آی یو آی کردم یک هفته است لکه بینی قهوای دارم  و دور روز اخیر حتی خونریزی هم داشته ام 

سه شنبه آزمایش بتا دادم عدد 9/7 بود که گفتن 48 ساعت بعد تکرار شود با دکتر صحبت کردم بخاطر لکه بینی زیاد از دو روز پیش روزی یک شیاف 400 مصرف کردم پنجشنبه مجدد آزمایش دادم عدد بتا به 18/9 رسید آزمایشگاه مجدد دستور به تکرار آزمایش در 48 ساعت آینده  کرد 

و گفت استراحت مطلق کنید چون نطفه ضعیفه

از بعد از ظهر پنجشنبه خونریزیم بیشتر شد،

آخر شبشم خیلی دلم درد گرفت رفتم دستشویی معذرت میخوام کلی خونریزی کردم و بعد یه لخته اندازه سکه خارج شد فکر کنم نطفه بود چون طوسی و قرمز بود 

خیلی ناراحت شدم ولی بعد یادم افتاد خودم از خدا،  بعد از ظهر  بعد از گرفتن جواب آزمایش، خواسته بودم که اگر سالمه، بمونه

حتما سالم نبوده،

فردام دیگه نمیرم آزمایش ولی نه شاید برم مطمئن شم که عدد بتا اومده باشه پایین

راستش این ماه که رفتم برا آی یو آی سه تا فولیکول 20 داشتم همش امید دارم که دو قلو بوده یکیش سقط شده 

نمیدونم شاید تلقین بی جاست و دلخوشی الکی 

بخاطر همین میرم آزمایش تا خیالم راحت شه 

الان که این تاپیک رو دیدم کلی امیدوار شدم یعنی میشه برا منم هماتوم بوده باشه 

البته بگم من هنوز عدد بتام خیلی کم بود 

میشه کمک کنید 

کسی رو شنیدید این شرایط رو داشته باشه؟😳

خدایا دوستت دارم، بخاطر همه نعمتات شکر، برای رحمتت بهم توفیق شکرگذاری و برای حکمتت توفیق صبر عطا کن   
خداروشکر عزیزم  شمام استراحتین؟  شما درد خفیف گاهگاهی هم دارین؟ زیر شکم و کمر ؟

اره گلم  منم استراحتم گه گاهی دارم لکه قهوه ای هم میبینم بعد از ادرار یکم یکه میبینم ،کاشزودتر تموم شه برگردیم به حالت اول

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  من امروز روز 33 دورمه  این ماه آی یو آی کردم یک هفته است لکه بینی قهوای دارم   ...

سلام عزیزم شما چند سالته ،الان چند هفته بارداری؟منم قبل این بچه یه سقط داشتم که دکتر گفت همه چی خودت خوبه از همسرم هم ازمایش اسپرم گرفت گفت خوبه ولی یکی از دوستام گفت همسرتو بفرست سنوگرافی که توی سنو گفتن همسرم وارکسیل شدید داره ،عمل کرد دقیقا بعد از ۶ ماه باردار شدم .

2728
من بارداري دومم هست بارداري اول سقط شد روي دستمال لك قهوه ايي ديدم رفتم دكترم گفت لخته پشت جفته &nbs ...

سلام منم مثل شما هستم سقط نمیشه انشاله اون خون با همون لکه های قهوه ای دفع میشه کاری به جنین نداره ،فقط استراحت کن خیلیا رو دیدم تا پایان بارداری هماتومهای بزرگیو دفع میکردن جنین سالم به دنیا اومده.توکلت به خدا باشه

سلام خانما. من هفته ۱۳ هستم و دوقلو دارم.سونو غربالگریم همه چی خوب بود ولی یكی از جفتام خلفی و پایی ...

منم دوقلو دارم و ديشب ي هماتوم ٦سانتي بخاطر خونريزي إيجاد شد استراحت مطلقم بودم اما باز هماتوم اومد سراغم . بارداري قبليمم هماتوم داشتم

كه زايمان زودرس شدم الان شما سركلاژ نشدين؟

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
2738

سلام

منم توی سونوی بارداری هماتوم  پشت جفت وجود داشت و با استفاده از شیاف طی ۱۰ روز که دکتر داده بود کاملا جذب شد و توی سونوی بعدی اثری ازش نبود

نگران نباشید و به خدا توکل کنید دوستان

من بچم به دنیا اومده خداروشکر

انشالله که همه نی نی ها صحیح و سالم به دنیا بیان

سلام منم توی سونوی بارداری هماتوم  پشت جفت وجود داشت و با استفاده از شیاف طی ۱۰ روز که دکتر دا ...

سلام خدارو شکر خدا بچه تونو حفظکنه چند ماهگی هماتوم داشتین شیاف چی بهتون داد در روز چند تا میزدین هماتومتون چند در چند بود؟؟؟؟

من بارداري دومم هست بارداري اول سقط شد روي دستمال لك قهوه ايي ديدم رفتم دكترم گفت لخته پشت جفته &nbs ...

نترس عزیزم توکلت به خدا باشه ،منم حدودو ۳ هفته اس خون سیاه دفع میکنم دکتر گفت هماتومته فقط استراحت توکل به خدا کن

سلام منم توی سونوی بارداری هماتوم  پشت جفت وجود داشت و با استفاده از شیاف طی ۱۰ روز که دکتر دا ...

مبارك باشه مامان خانوووم چشم ودلت روشن ايشالا سالم و سلامت باشيد خودتون و نيني تون يعني ميشه برم سونو بگن هماتومم رفته😬

نترس عزیزم توکلت به خدا باشه ،منم حدودو ۳ هفته اس خون سیاه دفع میکنم دکتر گفت هماتومته فقط استراحت ت ...

اي خدا اخه چرا بارداري اينقدر سخت شده😶قبلا ميرفتن دوا دكتر ك باردار نشن حالا من از قبل بارداري كلي قرص امپول ك باردار بشم تا الانم قرص امپول واسه اينكه دوباره سقط نشه راستي دكترم واسم امپول پرولوتون نوشته

2706