2726
بچه ها من شهرستانم. دیروز که لکه بینی دوباره زیاد شده بود( به شکل لکه های قهوه ای تیره) نگران بودم. به نظرتون برم پیش یه دکتر خوب تو تهران؟ هواپیما در کار نیست. باید با ماشین برم. همین خودش مشکله. آخه هرچی تحقیق می کنم دلیل موجهی برای ادامه ی لکه بینی نمیبینم. شیافت سیلیکوژیستمم مرتب استفاده می کنم. طول سرویکسمم 3.9 بود. به نظرتون درمان داره. میشه کاری کرد که کاملا قطع بشه؟ من هم اونبار که خونریزی و هم این بار که لکه های بیشتر داشتم تو تعطیلات و استراحت بودم
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
سلام دوستان چه تاپیک خوبیه منم هماتوم دارم و خیلی ناراحتم زیر ساک حاملگیه 19 در 13 خیلی خیلی نگرانم اما این تاپیک کمی ارومم کرد ممنون از راهنمایی همه
واسه داشتن نی نی دارم لحظه شماری میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام من تو هفته ده حاملگی دومم هستم..دیشب دوچار خونریزی شدم و رفتم بیمارستان بستری شدم.تو سونوگرافی هماتوم نشون داده.گفتن یه هفته بعد دوباره برم واسه سونو.خیلی نگرانم.بهم شیاف سیکلوژیست دادن.شیاف رو بهتره واژینال یا رکتال استفاده کنم؟دکتر چیزی بهم نگفت.
من در هفته 9 ام اولین بارداری خود هستم و دچار خونریزی شده ام و به بیمارستان رفتم و سونگرافی انجام داده ام و دکتر بهم استراحت مطلق داد و شیاف.اما من خیلی نگرانم چون بعد از اینکه از بیمارستان امدم یکبار دیگر هم خونریزی داشتم اما در حال حاظر استراحت مطلق هستم و شیاف استفاده میکنم و اما خیلی نگران هستم . اگر تجربه ای دارید حتما با من در میون بگذارید ممنون
فرشته من به دنیا امد خداوند به همه مادران منتظر نسیب کند
ممنون هیرو جان از اینکه بالاخره یک نفر جواب داد خیلی خوشحالم چون همه نوشته ها قدیمی هستند امروز ١٥ روزه که استراحتم و ٢ روزه لکه بینی دارم امروز وقت غربالگری دارم خیلی نگرانم تو اینترنت چیزای بدی خواندم مثل ایست قلب جنین امیدوارم چیزی نباشه مال شما هم خوب باشه
سلام دوستان، من هفته 13 بعد از سونو غربالگری که واژینال بود دچار خونریزی شدم و تا پایان هفته بیست خونریزی و لکه بینی داشتم چند تا هماتوم بزرگ و کوچیک داشتم، تو این مدت فقط استراحت کردم شیاف هر شب و آمپول پرولوتون هر هفته استفاده میکردم، دلیلش پایین بودن جفت بود، که خدا رو شکر هفته بیست رفت بالا و همه چی تموم شد. من آلان هفته 31 هستم
خدا رو شکر مشکلات من هم کم کم در حال بر طرف شدن است گفت دکتر ، مرسی از قوت قلبتون خداوند به همه سلامتی بده و نی نی ها رو حفظ کنه
سلام دوستان مت الان هفته ۲۷ بارداریم هستم یهو خونریزی کردم زود قط شد دآباره ۳ روز بعدش یهو خون اومد باز قط شد هر دوبارم که رفتم سونو هیچ مشکلی نداشتم کسی اینجوری نبوده؟ فقط گفتن استراحت کن یعنی چی میتونه باشه؟ نه جفت پایین بود نه هماتوم بود نه دکلمان بود ونه اینکه اب بچه کم شده بود خیلی میترسم
کوثر جان منم مشکل شما رو داشتم.لک زیاد داشتم خیلی طول کشید تا هفته 14 ادامه داشت استراحت مطلق بودم اصلا بببخشید به جز دستشوی از جام بلند نمی شودم.فقط شوشو رو فرستادم داروخانه واسم شیاف پرژسترون خارجی گرف هر 12 ساعت استفاده کردم(روزی دو بار)هفته 14 قطع شد الان خدا رو شکر بارداری عالی دارم و هیچ مشکلی ندارم
2706