2703
2553
دوستان عزیز........ من نمیتونم بشینم ......... باید دراز بکشم دوباره سر میزنم .... تو رو خدا هر کدوم تجربه ای دارید بگید .... حتی اگر نا خوشایند بوده ............

همون لحظه که به علت خونریزی رفتم ...توی مطب دکترم سونو کرد ... هفته 9 بودم .. سایز 29.9 میلی متر و ضربان قلبش 187 ..... و از اون روز دکتر گفته بخوابم فقط برای دستشوئی بلند بشم ...... الان 10 روز میگزره .... زیر دلم درد میکنه و خونریزیم کم شده و به رنگ قهوه ای دراومده ولی ...... اگر 2-3 قدم راه برم یا زیاد بشینم زیاد میشه ....

دکتر تو سونو هماتوم (لخته خونی ) پشت جفت دیده .... که گفته باید جذب بشه .... فقط با استراحت !!!!!!

من چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟ کمکم کنید ....... عوارض این لخته خون چیه ؟؟؟؟؟ علت بوجود اومدنش ؟؟؟؟؟؟
دکتر گفته فعلا" حتی پیش اون هم نروم و فقط بخوابم .......... گریه

شیاف و آمپول پروژسترون هم استفاده کردم ............ من برمیگردم و راهنمائی ازتون میخوام ......
سلام

من هفته نهم بودم که خونریزی خفیفی داشتم..رفتم دکتر بهم گفت هماتوم دارم به ابعدا 30 در 18 در 19
بهم شیاف سیسلوژست داده که یک هفته استفاده کینم هر شب البته بعد از اون هم یک بار باز لکه هیا کمی خون دیدم
اما من دو هفته هر شب شیاف گذاشتم و الان هم دیگه خونریزی ندارم..(استراحت مطلق هم داشتم)
حالا باید دو هفته دیگه برم سونو اما نگرانم

آیا ممکنه این هماتوم(لخته خون)جذب نشده باشه؟

و آیا ممکنه همین لخته خون باعث از بین رفتن جنین شده باشه؟
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
سلام بچه ها من 5 هفتمه دیروز دکتر بودم گفت پشت جفت خون لخته شده و بهم شیاف و آمپول پروژسترون داده اما همون دیروز عصر من یک لخته خون بزرگ دیدم از اون موقع دلم مثل سیرو سرکه میجوشه تورا خدا یکی بهم بگه چیکار کنم خیلی میترسم .دکتر هم بهم استراحت مطلق نداده گفته استراحت کن ولی میتونی کارات را بکنی
چیکار کنم این دومین بارداریمه اولی سقط شد.نمیخوام این هم سقط شه...
زندگی را تو بساز ...نه بدان ساز که سازند و پذیری بی حرف...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ناراحت نباشین من هفته 8 خونریزی داشتم تا 3 روز خیلی استرس داشتم دکتر کفت خونریزی بشت جفت باید استراحت مطلق باشی تا 2 ماه منم امبولشو مصرف کردم....خونریزم بند اومد تا 13 هفته دوباره رفتم ولی دکتر کفت بازم خونریزی بشت جفت داری بازم یه شیاف داد اما من اصلا لکه بینی نداشتم به خاطر استراحت هام خیلی خفیف شده بود.....خلاصه هفته 19 که رفتم کلا مشکلی نبود و همه جی خوب بود طول سیروکسمم بین 35 تا 40 بود که خوبه و مشکلی نیست....الانم که همه کارامو میکنم خطرم از سرم کذشته مشکلی هم ندارنم
مهم اینه ببینی طول سیروکست جنده زیره 30 خیلی خطرناکه....
وکرنه با استراحت یکی دو ماهه حله....
2456
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻣﻦم ﻫﻔﺘﻪ 16 ﺑﻮﺩﻡ ﺧﻮﻧﺮﻳﺰﯼ ﮐﺮﺩﻡ..ﻫﻤﺎﺗﻮﻡ ﭘﺸﺖ ﺟﻔﺖ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺷﻤﺎ...ﻋﻴد ﻫﻤﻴﻦ ﺍﻣﺴﺎﻝ 20 ﺭﻭﺯ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﺧﻮﺍﺑﻴﺪﻡ...ﻓﻘﻂ ﺩﺳﺘﺸﻮﻳﯽ و ﺧﻮﺍﺏ..ﻫﻤﻴﻦ..ﺭﻭﺯﯼ 2 ﺗﺎ ﺷﻴﺎﻑ و ﺩﻭ ﺗﺎ ﺍﻣﭙﻮﻝ ﭘﺮﻭﮊﺳﺘﺮﻭﻥ ﺯﺩﻡ...ﺧﻴﻠﯽ ﺩﻳﺮ ﺟﺬﺏ ﺷﺪ...ﻭﻟﯽ ﺟﺬﺏ ﻣﻴﺸﻪ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﻧﺒﺎﺵ...ﺍﺻﻼ و ﺍﺻﻼ ﻧﻪ ﺯﻳﺎﺩ ﺑﺸﻴﻦ ﻧﻪ ﻭﺍﻳﺴﺎ. ﻓﻘﻂ ﺍﺳﺘﺮﺍﺣﺖ...ﺧﻴﻠﯽ ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺑﺎﺵ..ﺍﻧﺸﺎﷲ ﺯﻭﺩ ﺟﺬﺏ ﻣﻴﺸﻪ..
ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻋﻠﺖ ﻫﻢ ﻋﻠﺖ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ و ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ فﺸﺎﺭ ﺍﻭﺭﺩه ﺑﺎﺷﯽ ﻭﻟﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﯼ..ﺩﺭ ﻫﺮ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺎﻣﻠﮕﻴﺖ ﻣﺜﻠﻪ ﻣﻦ ﭘﺮ ﺧﻄﺮﻩ و ﺗﺎ ﺍﺧﺮ ﺑﺎﻳﺪ ﺣﻮﺍﺳﺖ ﺑﺎﺷﻪ...ﻣﻦ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﺯﺍﻳﻤﺎﻧﻤﻪ و ﺧﺪﺍ ﺭﻭ ﺷﮑﺮ ﭘﺴﺮﻣﻢ ﺳﺎﻟﻤﻪ و ﺩﻳﮕﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯﻭﻥ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻢ
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
ﻭﺍﻳﻴﻴﻴﻴﻴﻴﻴﯽ...ﺭﺍﺳﺖ ﻣﻴﮕﯽ....ﺧﺨﺨﺨﺨﺦ...ﻋﺠﺒﺎ..ﮐﯽ ﺍﻳﻨﻮ ﺍﭖ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﺧﻪ..ﻳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺗﺎﻳﭗ ﻣﺮﺩﻣﺎ....ﻋﺠﺐ ﺳﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺭﻓﺘﻴﻢ
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!
2714
سلام.من هفته 5 هستم و دکتر امروز برام تشخیص هماتوم داده اندازش یک سانته.خیلی نگرانم. اصلا خونریزی ندارم فقط درد زیر دل دارم گاهی.خیلی نگرانم.بهم شیاف پروژسترون داده.به نظرتون من که خونریزی ندارم خودش جذب میشه؟
من فکر میکنم که هماتوم تشکیل شدن پشت جفت خودش به تنهایی نمیتونه خظرناک باشه چون مث کبودی زیر پوست بلافاصله شروع به جذب شدن میکنه. مهم اینه که منبعش قطع بشه. من تو هفته 12 بودم که یه خونریزی شدید کردم و طوری که یقین کردم عزیزمو از دست دادم. اما خدا رو شکر به خیر گذشت. بعد یه هماتوم 2.5 * 3 برام تشکیل شد که البته نمیدونم الان بعد از 2 هفته جذب شده یا نه. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که ببینم یه هماتوم ،حالا مسلما بسته به ابعادش، چقدر طول میکشه جذب بشه؟. من 10 روز استراحت کردم و چند روزی هست برگشتم سر کارم البته بعد از خونریزی تا یه هفته هم لکه بینی قهوه ای داشتم
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
من همون کاربر اول هستم که سال 87 پست گذاشته بود سلام به همه کسانیکه توی این 6 سال به این تاپیک کوچولو سر زدن دوستان برای هماتوم تنها راه استراحت مطلق هست و همون شیاف یا آمپول ها در صورت رعایت استراحت و جذب شدن هماتوم مشکلی نیست بعد از 3-4 هفته خونریزی ها و لکه بینی ها تموم میشه ایشالا بارداری موفق داشته باشید من اول مرداد 88 دخترم به سلامت به دنیا اومد و الان 5 سالشه ایشالا همتون بارداری های موفقی داشته باشید این پست را مخصوص کسانی گذاشتم که بعدها به این تاپیک سر میزنن و نتیجه را میخواهند بدانند
من بهم استراحت نداد دکتر احمق و بچه اولمو از دست دادم به خاطر خونریزی ختم بارداری شدم سقط نشد ولی دکتر مجبور شد بچه امو در بیاره تو هفته ۱۳ اما الان خداروشکر باردارم ولی به خاطر بارداری قبلیم که هماتوم گرفتم از اول بارداری استراحت مطلقم از اول بارداریم هیچ خبری از هماتوم نبود خدروشکر
2706