2410
2553
باسلام خانوما.من بعد از اصلاح صورت صورتم پر از جوش میشه و ملتهب.دست که میزنم یر پوستم جوش هست اگه اصلاح نکنم اینجوری نمیشه.کسی تجربه داشته چکار کنم که هم بتونم اصلاح کنم هم این جوشها نزنه.از ژلهای بعد از اصلاح هم استفاده کردم بی تاثیره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من ژل بعد از اصلاح هم میزنم فایده نداره.الان سه چها روزه اصلاح کردم صورتم دون دون شده .... اگه شوهرم گیر نده اصلن اصلاح نمیکنم که پوستم اینجوری وحشتناک بشه وقتی اصلاح نکنم خوبه به محضی که اصلاح میکنم تا زمانی که مو ها دوباره در بیان اینجوری جوش میریزه بیرو ن جوشای عفونی..... ربطی هم به بند نداره من حتی میگم آرایشگر دستاشو بشوره بهش میگم پوستم حساسه چون میگن عرق دست هم باعث جوش میشه اما فایده نداره
2714
براى من فقط پماد اریترومایسین جواب داده
ضمنا سعى کنید تحمل کنید و بعد از اصلاح یه روز به صورتتون آب نزنید
البته کار سختیه اما واقعا موثره
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
با شمع بدتر میشه البته پوست من اینطوریه
ژل بعد اصلاح سینره خوبه ولی بهتر از اون الکل سفید بزنی بعد نیم ساعت آب لیمو
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
من خودم و دوستام بعد از اصلاح همیشه سفیده تخم مرغ را با چنگال میزینم و میزاریم روی پوستمون. خیلی خوب جواب میده.
آبلیمو خیلی ریسکش بالاست. دخترخاله من یه بار بعد از اصلاح بهش گفتن آبلیمو بزن. بیچاره زد و همه صورتش شد جوشهای وحشتناک که تا همین الان هم هنوز مشغول درمانشه. آبلیمو حساسیت زاست. اگه پوستت حساس باشه بعدترش میکنه.
2706