2703
2553
عنوان

جوش زدن بعد از اصلاح صورت و التهاب پوست تا چندین روز

| مشاهده متن کامل بحث + 83042 بازدید | 25 پست
آلیسا جان من آب لیمو با الکل میزنم هیچی نشده پوستم
آخه نکته مهم اینه که پوست با پوست فرق دارههههههههه
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا از روشهایی غیر از بند استفاده نمی کنی؟ وکس بهتر از بنده برای اکثر افراد البته من به شخصه کلا در زندگیم یک بار از بند استفاده کردم و دیگه تا الان یا شیو می کنم یا از کرم موبری که دکتر بهم داده استفاده میکنم (البته پر مو نیستم) چون به شدت پوست لوسی دارم و دکتر هم بهم گفته حتی وکس هم ممکنه باعث ایجاد جوش بشه.
2720

سلام من برای اولین بار دیروز از وکس (اصلاح با شمع)استفاده کردم اون هم همین طور میشه پوست ملتهب میشه و جوش میزنه

آرزویت را برآورده میکند خدایی ک برای خنداندن گلی آسمانی را میگریاند🌹❤ 
2714

سلام دوستان.میدونم تاپیک متل قبلترهاست.

دنبال راه چاره بودم اینجارو دیدم.

من ۶ ساله اصلاح میکنم با بند هیچوقت یه دونه جوش هم نزده بودم.تا اینکه الان دوسه باره ارایشگرنو عوض کردم بهد اصلاح و بند جوش میزنم.

با اینکه تمام نکاتی که قبل بند و بعد بند لازم هست رو رعایت میکنم.

احساس میکنم ارایشگر جدید خیلی مبتدی هست و بند رو خیلی فشار میده و حتی در کمال تعحب من صورتم سرخ میشه بعد بند.چیزی که تو ۶ ۷ سال نداشتم.

ممکنه بخهطر فشار دادن زیاد بند صورتم جوش بزنه؟؟

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

سلام . بچه ها من قبلاصورتم خیلی جوش سر سفید  میزد بعد از اصلاح ولی با این روش دیگه جوش نمی‌زنم 

اول صورتمو با صابون انتی باکتریال میشورم 3 بار . بعدش ی  ذرع  الکل روی پنبه میزنم میکشم صورتم . بعد محلول اریترومایسین 4 درصد با پنبه میزنم صورتم . بعدش بندی ک میخوام باهاش اصلاح کنمو الکل میزنم . بعدش صورتمو بند میندازم بعد از بند انداختن دوباره 3 بار با صابون صورتمو میشورم بعد دوباره الکل میزنم ب پوستم و محلول اریترومایسین میزنم بعد میزارم خشک شه . تا 24 ساعت هر 8 ساعت محلول اریترومایسین ب پوستم میزنم . اینجوری هیچ جوشی نمیزنم  بعد 24 ساعت هم ماسک و ابرسان بزنین صورتتون ک خشک نشه پوستتون