2733
2734

اینجا رو خیلی جدی نگیرید

همه تو واقعیت واسه خودشون گنگستری هستن😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@کماندوخطریم    

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه.در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم. 💞💞💞
2728
@کماندوخطریم    

چاکریم قربونت

هیچ نری درخواست دوستی نده چون می‌برمت توخصوصی بلای سرت میارم که اسم خودتم یادت بره😂🖕دوتاحرکت شیش و هشت روت پیاده میکنم.ازدرخواست دادن پشیمون بشی.ok?????? کماندوخطری هستم ولی به علت تاپیکهای زیاد و احتمال شناسایی شدن کاربری قبلیوترکوندم الان بااین کاربری درخدمتتونم😁😁‌. 

هنوز نمیشناسمش

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
اینحاوتذنقزوخسشنلسم  ینی چی    

عربی حرفیده😅😅😅

هیچ نری درخواست دوستی نده چون می‌برمت توخصوصی بلای سرت میارم که اسم خودتم یادت بره😂🖕دوتاحرکت شیش و هشت روت پیاده میکنم.ازدرخواست دادن پشیمون بشی.ok?????? کماندوخطری هستم ولی به علت تاپیکهای زیاد و احتمال شناسایی شدن کاربری قبلیوترکوندم الان بااین کاربری درخدمتتونم😁😁‌. 
2738

والا😑

@کماندوخطریم     ستون کاربریت نبود دلتنگت بودیم از بس فدات شدیم اون خانوما تاپیکشو قفل ک ...

قربونت سلامت باشی.همتونودوس دارم .کدوم خانم کدوم تاپیک؟؟؟

فداتشم ایدیت قبلیت کماندو_خطری بود؟ زیر یه تاپیک داشتیم ریپ میزدیم حرف میزدیم که تاپیکو بستن🥲

بازبون خودمون حرف می‌زدیم؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10837712/%d9%88%d8%a7%d9%85-%d9%86%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88 ...

اره یادم اومد😁😁😁😁چقدقربون صدقه هم رفتیم

2706