2733
2734
سلام خانوما....ببخشید میخواستم بدونم راهی هست که موهام صاف بشه؟البته بدون روشهای گلت و کراتینه و صافی ژاپنی و ......منظورم یه محصولیه که تو خونه این کارو بکنم....سرم مو مارک کریستال و انرژی هم داشتم ولی موهارو براق و نرم میکنه....اون صافی که میخوام نمیشه بدون اتو
گاهی باید بی رحم بود…نه با دوست نه با دشمن بلکه با خودت و چه بزرگت میکند آن سیلی محکمی که به خودت میزنی…..
منم دیروز رفتم اینترنت خیلی گشتم چیز جالبی پیدا نکردم فقط یه کرم و صاف کننده ولاستریت دیدم گفته دوتا تیوپه یکی تو حمام یکی بعد حمام. منم موهام فره دوس دارم یه بارم شده بختش کنم بدون گلت و...
یعنی هیچکس نمیتونه کمکم کنه؟بین اینهمه کاربر؟ من چیکار کنم....
گاهی باید بی رحم بود…نه با دوست نه با دشمن بلکه با خودت و چه بزرگت میکند آن سیلی محکمی که به خودت میزنی…..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام .. من به شما استفاده از ماسک مو رو پیشنهاد میکنم .. حالا چه مارک والنسی چه مارک الیو .. البته بگم خودم از ماسک موی تقویتی الیو از فروشگاه اینترنتی پوست کالا خریدم و الان یک هفته است دارم استفاده میکنم واقعا راضیم و در ضمن محصولش گیاهی هم هست .. موهام علاوه بر صاف شدن خیلی ابریشمی شدن .. تعریف نباشه .. خخ .. اینجا لینک شو میذارم ببینید .. امیدوارم خوشتون بیاد و بدونید واقعا تاثیر عالی داره .. یه چیز دیگه اینجا محصولاتش برای صاف کننده مو شامپو هم داره اگه همزمان استفاده کنی بهتون قول میدم اونچیزی که دوس داری ببینی ... این ماسک موی من هست که خیلی هم راضیم ولی شاید شما محصولات دیگرشوو دوس داشتی ..
فروشگاه اینترنتی پوست کالا عرضه کننده محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی - فروش لوازم برقی آرایشی - محصولات مراقبت از پوست و مو فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه و مختص کودکان
2731
بنظرم شامپو صاف کننده اش بهتر باشه .. مارک لورال هم هست .. امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم ..
فروشگاه اینترنتی پوست کالا عرضه کننده محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی - فروش لوازم برقی آرایشی - محصولات مراقبت از پوست و مو فروش عطر و ادکلن زنانه و مردانه و مختص کودکان