2410
2553
عنوان

زعفران چه اثری بر بارداری داره ؟؟ کسی می دونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117769 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم یه بار پری ام عقب افتاده بود ..شربت زعفران خوردم و یه ساعت بعد به شدت پری شدم..از وقتی هم که باردار شدم دکی گفت نخور ..تا ماه 4 اصلا اصلا نخوردم...ولی از 4 به بعد در حد هر دو هفته یه بار مثلا توی غذاهای مهمونی..میگن زعفران قاعده آوره ..سعی کنین تو ماه های اول اصلا نخورین...همه منو مسخره میکردن ولی من کار خودمو کردم
دخترم آوا 28 آبان قدم رو چشم مامان و بابا گذاشت
بعد از پایان سه ماهگی زعفران کمی در غذا استفاده کن بچه خوش خنده می شههههههههههههههههههههه
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
تو 3 ماه اول نخوری بهتره اما بعدش بیا بهت زعفرون درجه 1 اصل خونگی بدم بخوری بچت همش برات بخنده
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
2714
من از دکترم پرسیدم گفت باعث سقط تو ماههای آخر میشه ولی ماههای اول عوارض جسمی و رشدی واسه جنین داره دخترعموم تو 7ماهگی دوقلو داشت سقط شد علتشو گفتن چای زعفرون بوده که بعضی اوقات میخورده
عزیزم هزچیزی که قاعده آور باشه و احتمال خونریزی رحم رو زیاد کنه نباید زیاد مصرف بشه. زعفرون هم قاعده آوره. و در کل زیاده روی در مصرف هر ماده غذایی ضرر داره. متخصصان تغذیه میگن باید اعتدال رو رعایت کرد. حتی در خوردن میوه های معمولی هم میگن اعتدال رو رعایت کنید. مثلا اینجوری نباشه که یک ماه هر روز خربزه بخورید. یا یک ماه هر روز گوشت قرمز یا حتی گوشت سفید بخورید. هرچیزی زیادش ضرر داره.
الهی رضاً برضاک و تسلیماً لامرک
عزیزم هزچیزی که قاعده آور باشه و احتمال خونریزی رحم رو زیاد کنه نباید زیاد مصرف بشه. زعفرون هم قاعده آوره. و در کل زیاده روی در مصرف هر ماده غذایی ضرر داره. متخصصان تغذیه میگن باید اعتدال رو رعایت کرد. حتی در خوردن میوه های معمولی هم میگن اعتدال رو رعایت کنید. مثلا اینجوری نباشه که یک ماه هر روز خربزه بخورید. یا یک ماه هر روز گوشت قرمز یا حتی گوشت سفید بخورید. هرچیزی زیادش ضرر داره.
الهی رضاً برضاک و تسلیماً لامرک
عزیزم زعفران به شدت بالا برنده تپش قلب و قاعده آوره یعنی سقط میده بهتره که نخوری اگه میدونی مجبورت میکنن باهاشون کمتر رفت و آمد کن البته به مقدار خیلی کم توی غذاها اشکالی نداره ولی اگه لک بینی داشته باشی باید خیلی مراعات کنی
واسه داشتن نی نی دارم لحظه شماری میکنم
زعفران درصورتی باعث سقط میشه که دم شده وبه مقدارزیاد خورده بشه واون مقدارجزیی که درغذا میریزن فک نکنم مشکلی ایجادکنه
باران رحمت خدا همیشه می بارد، تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم!
2706