2703
2553
ممنون میشم بگید مال کدوم انتشاراته و آیا مثلا از کانون کودک و نوجوان میشه خریدش یا نه
سلام
من چون از خانواده دور هستم ، مجبور بودم که یه عالمه کتاب بخرم ، چون هیچ تجربهب ای هم نداشتم در بچه داری
ولی از بین اون همه کتاب اینها کتابهای خوبی هستند
همه مادران سالمند اگر .... تر جمه امیر صادقی بابلان نشر ذهن آویز
همه کودکان سالمند اگر .... ترجمه امیر صادقی بابلان نشر ذهن آویز
تغذیه و آشپزی برای همه کودکان ... ترجمه امیر صادقی بابلان نشر ذهن آویز
حاملگی هفته به هفته و دانستنی های پس از تولد .... ترجمه و گردآوری مانیتا خلیلی پور دارستانی منصور صاببری نشر دیباج
این کتاب همه کودکان سالمند اگر خیلی جالبه، تمام بیماریهای کودکان رو با علائم ، نحوه برخورد ، نیاز به مراجعه به پزشک و ... رو به صورت چارت نوشته ... این 2تا کتاب اول رو حتما بخر
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم آسمان جان اگه شما باردار باشی کتاب همه مادران... به دردت می خوره ، خیلی خوبه هفته به هفته تمام تغییرات بارداری رو می گه ، خطراتی که باید به خاطرشون نگران شد رو می گه، اندازه بچه ،ورزشهای کمک به زایمان و تغذیه مادر و مراحل زایمان و مراقبت از کودک تا بازیهایی که با کودک در هر سن می توان کرد... کلا خیلی کتاب خوبیه با تصویرهای رنگی
یه کتاب تربیتی هم دارم ، ولی در این زمینه خیلی کتاب نخریدم که تفاوتشون رو متوجه بشم، ولی این کتاب خیلی کتاب خوبیه ، وابستگی های بچه ها رو توی ماهها و سالهای مخلتف می گه، نحوه برخورد با گریه و مشکلات دیگه بچه و ... تا سالگی
"راهنمای کامل والدین 1" مترجم مینا اخباری آزاد موسسه انتشاارت صابرین
2714
سلام. مجموعه کتابهای انتشارات صابرین از ماساژ کودک تا ترتبیت در همه سنین .( نقش پدر در تربیت کودک ، از تولد تا یک سالگی ، کودک دو ساله و ...)
همه کودکان سالم اند اگر و همه کودکان تیزهوشند اگر و کتاب برای غذای کودک مربوط به نشر ذهن آویز.