2737
2734
سلام دوستای گلم کسی هست بچه هاش حدودا سه سال اختلاف سن داشته باشن بعد از تولد نوزاد جدید واکنش بچه ی اولتون چی بوده؟؟؟ من الان دخترم دو سال و هشت ماهشه و تو هفته ی ٢٧ بارداری هستم خیلی نگرانم واسه آنیتا میشه راهنمایی کنید لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم من یه کادو مخصوص گرفتم روز زایمان دادم دست نوزاد جدید یعنی بچه اولم فک کنه اون خریده براش.. دخترمم مادرم بغل کرد اورد تو.. بعد خودم امدم تو پسرمو بغل کردم حتی از همون لحظه که اومدم تو خونه خودم بردمش دستشویی.بهیچ وجه استراحت نداشتم..خیلییی خیلییی سخته.من مادرم تا بیست روز بود غذا اینا درست میکرد برام.اما کار بچه ها باخودم بود. بعد رفت و موندم دوتا بچه فسقلیی.خیلیییی روزای سختیه خدا کمکت کنه...من گاهی از ضعف و بی حالی حالت غش بهم دست میداد.میخام بگم تاچند ماه اوضاع خیلی خرابه..اخه مد سزارینم بودم
بعد هم هرکی میامد به پسرم میگفتم بیا بچه رو به فلانی نشون بده..خیلییی مهمه..هر کی می اومد یجوری میگفتم به پسرم اول توجه کنن. گاهی یه سری براش کادو هم میاوردن پسرم خیلی کوچیک بوددخترم بدنیا اومد خیلی نمیفهمید میگفتم مثلا برام پوشک اینا بیار..همش مشغولکارای خودش بود بازی اینا.. اما خوب همش از من میخاست باهاش بازی کنم من با دخترم که نوزاد بودخوب همش کار داشتم شیردادن و عوض کردن وخلاصه باید سعی کنی عصبی نشی..خدا شاهده گاهی دخترمو شیرمیدادم پسرم جیش داشت سینه م تو دهن دخترم بود و بغلم بود با همون حالت میرفتم دستشویی با دست دیگم پسرمو میشستم..اوضاعی بود اا
نه عزیزم پرستار که داری برا غذا اینا راحتی.اما بازم سخته. تا سه چهارماه خیلی سخت بود بعد کمکم بهتر میشه راستش من مامان شهرستانه من تهرانم..خیلی روزای سختی بود..شما تهرانی؟
2706