2733
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 297223 بازدید | 561 پست

ی رمان بود اسم‌دختره ساغر بود فک کنم با خانواده عمش باهم زندگی میکردن بعد برادرش با دختر عمش ازدواج کرده بود بعد سر ی اتفاقی میزنه میکشتش بعد برادر دختره که میشده پسر داییش برای رضایت میگه تو باید باهام ازدواج کنی عمه هم فلج میشه تو داستان لطفا اگه کسی میدونه اسمشو بگه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام یه رمان بود که من میخوندم اما اسمش یادم نمیاد موضوعش درباره دوتا دختر بود به اسم ماهور و ماهک که پدر و مادرشون وقتی بچه بودن تصادف کردن اون کسی که باعث شد پدر مادرشون تصادف کنن دو تا پسر داشت به اسم رادمهر و رادوین که از باباشون بدشون میومد چون مامانشون رو کشت حالا اون دو تا دختر و پسر با هم متحد میشن که از بابای پسر انتقام بگیرن و ماهور میره داخل شرکت بابای پسر و براش دلبری میکنه ووو ماهور با رادمهر و ماهک با رادوین البته از اسم پسر مطمئن نیستم

سلام یه رمان بود که من میخوندم اما اسمش یادم نمیاد موضوعش درباره دوتا دختر بود به اسم ماهور و ماهک ک ...

کسی نخونده ؟؟ ترو خدا اگر میدونید جواب بدین 🙏🙏🙏🙏🙏🙏😢

رمان درمورد یه دختره بود که توسط دوست پسرش مورد ت*جاوز قرار میگیره و طی جریاناتی تصادف میکنه و یک پاش کوتاه میشه و تقصیر عموی اون پسره میشه و عموعه برای جبران دختره رو عقد میکنه لطفا اسم رمانو بگیدددد

رمان درمورد ی دختره اس که توسط دوست پسرش مورد تجاوز قرار میگیره و عموی پسره میفهمه و دنبال دختره میره دختره هم تصادف میکنه و ی پاش کوتاه میشه که تقصیره عمواس عموعه هم ی بچه داره خلاثه برای جبران دختره رو عقد میکنه و اسمش یادم نیس دارم دیوونه میشم😒

2738

سلام منم یه رمان خوندم یه دختره سبزه توی یه شرکت کار میکرده رئیس شرکت از یه دختر یک سانتال مانتال خوش میاد بعد دیگه ادامه اش رو نخوندم دوستان اگه اسمش رو بهم بگید خیلی ممنون میشم

سلام دوستان من واقعا از سر عجز مجبور شدم کامنت بذارم.یه رمان بود راجع به دکتری که فکر کنم متخصص گوش و حلق و بینی بود و با تصادف با بچه اش باعث مرگ بچه اش شده بود،اسمش رو کسی می‌دونه؟؟دارم خل میشم 😣😣😣

2706