2733
2734
عنوان

اسمش یادم رفته دارم خل میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 297335 بازدید | 561 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه کمک کنید بگین اسم این رمانو...یه دختره بود که مسره عاشقش بود توی یه مهمونی دیدتش ولی دختره دوستش نداشت برای فرار ازش با کمک پسر داییش میره پرستار ی بچه تو یه خونه..هرچی فک میکنم اسمش یادم نمیاد اگ میدونید بگید..اسم پسره فک کنم کسری بود

سلام ببخشید دنبال ی رمان میگردم که دختره با استاد دانشگاهش نامزد میکنه پسره میره مسافرت بعد دختره میره ی مهمونی بعد ی پسری به ایم سهیل بهش تجاوز میکنه بعد مجبور میشن باهام ازدواج کنن دختره ناراحت میشه بعدش پسره سهیل تصادف میکنه ۴ سال میره تو کما دختره حامله بوده وقتی پسره تصادف کرده.بعد ۴ سال بهوش میاد

لطفا کسی میدونه بگه 

2731

بچه ها یه رمان خوندم پسره از خارج برمیگرده میشه استاد اونجا با یه دختره دوست میشه عاشق هم میشن بعد میفهمه دختره خواهر زادشه از هم جدا میشن تا مامان بزرگه میگه مادر دختررو به فرزند خوندگی گرفته

یه رمان خوندم اصلا اسمش یادم نیست فقط میدونم دخترهدانشجو بود تو یه شرکتم کار میکرد بعد استاد دانشگاهش یه زنه بود با اون دوست میشه میفهمه رئیس شرکتی که توش کار میکنه داداش استادشه بعد با اون استاده میرن شمال توپ میخوره به دختره چاقو میره دستش میبرن دکتر شب دیر برمیگردن پسره میبینه نصفه شب اومدن میره خواهرشو با لگد میزنه

2738

یه رمان بود که دختره نمی‌دونم اسمش چی‌بود به اجبار با یه پسره به اسم سینا ازدواج می‌کنه اون پسره هم نمیخوادش و فرار می‌کنه می‌ره خارج با یه دختره دیگه ازدواج می‌کنه ، تو این مدت دختره با برادر شوهرش سپهر رابطه داره و بعد از اینک شوهرش برمیگرده پیش دختره میگه پشیمونه دختره حامله است از برادر شوهرش و...

تورو خدا اگه میدونید بگین اسمش و 

2706