2733
2734
من بیمارستان بهمن زایمان کردم خرداد 96 ..دکترمم دکتر مردی بود که بالا سرم بود تاآخر...دکتر مردی عالی ...

سلام عزیزم تو تامیک ذخیره تخمدان باهات اشنا شدم عزیزم خوشحالم که مادر شدی انشاالله زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه.

میشه یکم راهنمایی بدی گلم منم ذخیرم1.5بوووود قبل از تخمک کشی البته.

دوبار انتقال منفی داشتم که بخاطر ضعیف بودن جنینان بود الان برای بار سوم نیخوام برم ولی میترسم از ذخیره پایینم.

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من برای مامورایت شوهرم یه مدت زنجان زندگی می کردیم با معرفی یکی از همکارهاش رفتم پیش دکتر باندرانایکه عماری و زایمان انجام دادم و خداروشکر اصلا بعدش مشکلی نداشتم نه خودم و نه همسرم واقعا کارش خیلی خوبه 

2731
مرسی دوستان..ولی اگه درمورد طبیعی هم اطلاعات دارین بگین..زایمان طبیعی شون هم خوب انجام میدن؟؟دکتر با ...

عزيزم شما طبيعي باردار شدي يا با اي ري اف؟

❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️

ساحل خانم منم سوال بقیه رو دارم 

متاسفانه جواب هیچکس رو ندادید

ممنون میشم از تجربه تون بگید که چطور باردار شدید با ذخیره تخمدان کم

طبیعی یا آی وی اف

تغذیه خاصی داشتید؟ 

من ایمان دارم، امسال خدای مهربون جای فرشته رفتمو پر میکنه. خدایا وعده تو حقه، باور دارم قلب شکسته منو شاد میکنی. برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرست دوست من، 💜لایک کن منم برات صلوات بفرستم💜 بهمن ماه به فضل خدا باردار میشم ان شاءالله. دامن همه منتظرا سبز💚