1874
1955
سلام..اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنید..اسم مامای خوب یا دکتر خوب هم میشناسین لطف کنین بگین..ممنونم ازتون دوستان گلم..
روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
مرسی دوستان..ولی اگه درمورد طبیعی هم اطلاعات دارین بگین..زایمان طبیعی شون هم خوب انجام میدن؟؟دکتر بالا سر میاد؟؟؟

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
ساحل جان چند نفر از دوستانم اونجا زایمان کردند هم طبیعی هم سزارین . از امکانات و اتاقها راضی بودند. اما اونیکه طبیعی زایمان کرده بود میگفت دکتر نیومد بالا سرم .
خدا را به خاطر نعمتهای نا محدودش سپاسگزارم
1967
مرسی لیدی جون....ولی کاش دکتر بالا سر هم میومد

سلام عزیزم میشه بهم پیام بدی خصوصی بگی چطور باردار شدی ب کمکت نیاز دارم وقتی کامنتاتو خوندم و فهمیدم الان بچت چندسالش شده خیلی برات خوشحال شدم

خدایا کی منو مامان میکنی پس..یه صلوات میفرستین برام😢

من از تو تاپیک ذخیره تخمدان کم اومدم اینجا..چقدر خوشحال شدم که بچه داری عزیزم

برای مت هم دعا کن

ان شالله فرزندت عاقبت بخیر باشه

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

مرسی دوستای گلم از تبریکاتون....انشالله همه ی منتظرا دامنشون سبزشه..مخصوصن منتظرای تاپیکمون..انشالله به امید خدا...توکلتون بخدا باشه

من بیمارستان بهمن زایمان کردم خرداد 96 ..دکترمم دکتر مردی بود که بالا سرم بود تاآخر...دکتر مردی عالیه کارش...

8
من بیمارستان بهمن زایمان کردم خرداد 96 ..دکترمم دکتر مردی بود که بالا سرم بود تاآخر...دکتر مردی عالی ...

سلام عزیزم تو تامیک ذخیره تخمدان باهات اشنا شدم عزیزم خوشحالم که مادر شدی انشاالله زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه.

میشه یکم راهنمایی بدی گلم منم ذخیرم1.5بوووود قبل از تخمک کشی البته.

دوبار انتقال منفی داشتم که بخاطر ضعیف بودن جنینان بود الان برای بار سوم نیخوام برم ولی میترسم از ذخیره پایینم.

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران هزار بار شکرت،خدایا فرشته ای که بهم هدیه دادی رو به خودت میسپارم.میشه برای سلامتی نی نی تودلم صلوات بفرستین؟ممنونم ازتون❣❣

من برای مامورایت شوهرم یه مدت زنجان زندگی می کردیم با معرفی یکی از همکارهاش رفتم پیش دکتر باندرانایکه عماری و زایمان انجام دادم و خداروشکر اصلا بعدش مشکلی نداشتم نه خودم و نه همسرم واقعا کارش خیلی خوبه 

مرسی دوستان..ولی اگه درمورد طبیعی هم اطلاعات دارین بگین..زایمان طبیعی شون هم خوب انجام میدن؟؟دکتر با ...

عزيزم شما طبيعي باردار شدي يا با اي ري اف؟

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ❤️ما شآءَ اللَّهُ و لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ العلي العظيم❤️