2733
2734
من طبقه بالای خونه مادر شوهرم زندگی میکنم یه پسر سه ساله دارم الان جوری شده من خودم هفته ای یه بار میرم خونه مادر شوهرم اونم با شوهرم بیشتر ولی شوهرمو پسرم بیشتر میرن پسرم وقتی پسر خواهر شوهرم اونجاس دوست داره بره باهاش بازی کنه ولی من نمیزارم زیاد بره چون کتک میخوره بچه خواهر شوهرم 9 ماه بزرگتره حالا بد تر اینکه خواهر شوهرم بیشتر وقتا اونجاس وقتی پسر من میره پایین بعدش اونم بچشو میفرسته خونه من من اصلا نمیتونم تحملش کنم بچش وحشی حالا لطف کنید بگید چیکار کنم رفت و امدمو از این که هست کمتر کنم یا همینجوری خوبه
دلم خیلی چیزا میخواااااااااد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کم کم به بچه ت یاد بده از خودش دفاع کنه فردا مدرسه بره سال بالاییهاش هستن نمیتونی مدرسه نذاریش که کتک میخوره رفت و آمد تو کمتر کن ولی دلیلشم بگو هم شاید رفع کردن و علاوه بر اون هزار تا حدس و حدیث بی ربط جور نکنن واست .
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
پسرمو گاهی وقتا هر سه چهار روز یه بار شاید بره خونه مادر شوهرم اونم شوهرم دعوا میکنه میگه بچه رو زندونی کردی نمیذاره بره میگم اذیتشون میکنه هم بچه خواهرت کتکش میزنه نمیذارم بره چون بعدا خواهرو مادر شوهرم غرغرشو به من میزنن
دلم خیلی چیزا میخواااااااااد
2738
به پسرت بگو هر کس زدت بزنش نذار کوتاه بیاد .من که به دخملم 2 سالشه یاد دادم اینقد باحال با همون زبون نیمه اش هر که بهش چپنگاه کنه میگه اه بعد هم تالاپ میزنه رو دستش
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
بچه ها منم تا یه سال با مادر شوهرم میرم تو یه ساختمون اولش برام مهم نبود اما از وقتی میام اینجا استرس گرفتم دوس ندارم برم اونجا 😔
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
اوایل دختر عموش که 6 سالش بود میزد بچمو مامانش میگت از بس دوسش داره محبتشو نمیدونه چطوری نشون بده میزنش منم به بچم یاد دادم محبت برا خانواده بابا اینطوری اونم خداییش زود یاد گرفت الان داره دکتری این درس رو میخونه
دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
بستگی به مادرشوهرت و خانواده ش داره. با این توصیفی که نوشتی همون هفته ای یه بار خوبه. ای کاش میشد من اصلا رابطه نداشتم با مادرشوهرم. بدم میاد ازش بد جنس و موزماره

امام علی (ع): هیچ دشمنی برای انسان ستمگر تر از نفس او نیست.

2706