2737
2734
پزشک متخصص اطفال برای دخترم دیفن هیدرامین داده هر 24 ساعت 15قطره بمدت پنج شب...اما هرجی توس نت سرچ میکنم نوشته ضرر داره و نبتید ب نوزتد داد ننس دونم چ کنم
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....
متخصص معاینه کرده ، دارو داده، اینترنت که معاینه نکرده، به پزشک اعتماد کن، مگر که از اشتباه اش مطمئن باشی
افق تاریـک، دنیا تـنگ، نومیدی توان فرساست، می دانم! ولیکن ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
آخه گلوش خس خس میکنه آب دهانشم هی میریزه اما استرس گرفتم خیلی نمیدونم بدم ی جوره ندم صد جور
دل من اخرین جمعه ی سال دل تو اولین روز بهار ... و چه دورند و چه نزدییییییییییییییییییک بهم....
اشتتباه پزشک نیست که این دارو آنتی هیستامین داره جلوی ترشحات بینی رو میگیره و همچنین سرفه باعث میشه عفونت تو بدن بچه بمونه
حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
چیزایه تو نت از پزشک متخصص اطفال ینی بیشتر میدونن؟؟؟!!!!!!!
تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰
2706