2737
2734
عنوان

خواهرشوهرم جلوش وایستاد 🥲

1587 بازدید | 34 پست

ببخشید طولانیه ولی همه شو نوشتم و تعریف کردم 

خانوما من و همسرم همدیگه رو خیلی دوست داریم ولی همسرم خیلی سرده اصلا توجهی به زیبایی یا چیزی از من نداره تقریبا شبیه خواهر و برادریم و رابطه ای نداریم 

متاسفانه همسرم پیش نیومده از من تعریف کنه یا بهم بگه چقدر خوشگلی اصلا خوبی هامو جز دستپختم تا حالا بهم نگفته ، خیلیا بهم گفتن نازی خوشگلی ولی شوهرم حتی توی دوران نامزدی و عقدمون بهم نگفت که چه چیزی از من جذبش میکنه و هیچوقت تعریف نکرد اما اگه کوچیکترین ایرادی از من ببینه سریع بهم میگه حالا یا شوخی میگه یا جدی ولی بلاخره میگه و این عادت خانوادگیشون هست که به شدت حرفشون رو مستقیم و بدون در نظر گرفتن چیزی میگن واسه همینم من دیگه واسم عادی شده 

حالا چند روزه خانواده همسرم خونه مون هستن و من خیلی ازشون خوب پذیرایی کردم تا جایی که تونستم گذاشتم راحت باشن و بهشون خوش بگذره ما توی این چند روز خرید میرفتیم ولی من فقط میوه و خوراکی و وسایل ‌‌‌‌‌‌واسه خونه می‌خریدم خلاصه چند روز پیش هم خرید رفته بودیم از یه شلوار خوشم اومد زنگ زدم به شوهرم گفتم این شلوارو بخرم؟ قیمتش هم گفتم و شوهرم گفت بخر اشکال نداره بعد خواهر شوهرم بهم گفت عزیزم وقتی خوشت اومده بخر خب واسه چی از اون میپرسی منم گفتم فدات پول توی کارت هست ولی خب همیشه خبر میدم مشورت میکنم بعد میخرم اونم گفت فداتشم که اینقدر با درکی و حواست هست 

گذشت و گذشت تا امروز که نشسته بودیم داشتیم میوه می‌خوردیم و صحبت میکردیم که بحث گرونی شد که یهو شوهرم پیش همه گفت نگار خیلی ولخرجه منم اصلا یهو نمیدونم چم شد ناخودآگاه بغض کردم هرچی خودمو کنترل کردم و نفس عمیق کشیدم دست خودم نبود بغضم نمیرفت پا شدم برم توی دستشویی که کسی نبینه اشک توی چشمام جمع شده که خواهرشوهرم یهو گفت نگار ببینمت گفتم الان میام فداتشم یه لحظه 

اونم گیر داد گفت نه صدات میلرزه ببینمت منم نگاش کردم یهو زدم زیر گریه اصلا دست خودم نبود یهو دلم گرفت که شوهرم هیچوقت خوبی های منو نمیبینه

خواهر شوهرم چپ چپ به شوهرم نگاه کرد گفت زن ولخرج ندیدی که به نگار میگی ولخرج بعدشم اگه یک بار دیگه چه پیش ما چه وقتی تنهایید حرفی بهش بزنی من میدونم و تو شوهرم گفت من که چیزی نگفتم بهش ولی زیاد پول خرج میکنه 😐 مادرشوهرمم گفت پول واسه خرج کردنه وقتی ماشاالله دارید غصه چیو میخورید ؟

همیشه سر نماز واسه خواهرشوهرم دعا میکنم الهی به خواسته ش برسه و هیچوقت کسی دلشو نشکنه 🥲

چه خواهرشوهر مهربونی :)

BTS_JINLOVER• آرمی دو آتیشه از نوع جین لاورش😌🤞💜یکی از زیباترین دعاهایی که شنیدم این بود:«وَ لاتُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً.»‌در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن!🌱🙃 کاربری دست دو نفره دوست عزیز!!!😒😑  پ ن : من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم به قول یه اسی ناظمتونم نیستم که هی بگم مودب باش خانمم، شاهزاده وارث نشینم نیستی که حرفت غلط باشه تاییدش کنم پس با من بحث اضافه نکن شده تعلیق بشم ولی قهوه ایت میکنم میرم با کاربری مادرشوهر نداشتم میام !😒😏👊 کانال PDF رمان دارم تو روبیکا هر رمانی از عاشقانه و پلیسی تا بزرگسال و خارجی بهم بگو ایدیشو برات بفرستم : ) ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دمش گرم 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2738
2706