2703
2713
عنوان

تاپیک دائمی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 54877 بازدید | 14724 پست
خواهش می کنم عزیزم زنده باشی  قربونت گلم خوب رشته ی مورد علاقه خودم هست دوستش دارم امیدوارم هس ...

الهی همیشه موفق باشی دوستم 😍😍😍

ممنونم عزیزم .آخر هفته خوبی داشته باشی عزیزم 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام عزیزم هیلدا جان  ممنون الحمدلله خوبم شادی هم خوبه چه کار خوبی کردی اومدی. چه خبر عزیزم؟ ...

فدات شم دلتنگ بودم..چه خبرا کلا فراموشم کردیدااا ...

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
سلام عزیزم.خوبی من بچه ها روونوبتی بردم حمام..خودمم خیلی دوس دارن برم حمام ولی اگه اینا بیدار باشن ...

سلام به روی ماهت عزیزدلم خوبی😍 وای بمیرم برات حق داری حسابی دست تنهایی اذیت می شی 😥خیلی سخته دو تا بچه با هم خدا خودش توان مضاعف بهت بده🙌 مثلا فیلم خاصی و دوست ندارن جذبش بشن بشینن نگاه کنن تو اون فاصله تند و کوتاه بری یه دوش بگیری ؟؟ چون منم یه وقتا رادمهر و براش کارتون می زاشتم خوراکی مورد علاقه اش و هم می دادم بهش رسما ۱۰ دقیقه از جاش تکون هم نمی خورد  من تو اون ده دقیقه فوری دوش می‌گرفتم 

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
ممنون عزیزم گذاشتم یخچال خیلی بهتر خوردش کمتر اذیت شد خدا خیرت بده

سلام گلم خوبی خوب خدا رو شکر که بهتر داروش و خورده با مامان جونش همکاری کرده دختر گلی 😍😍

پاش بهتره دردش کمتره ؟ خودت تونستی بخوابی عزیزم ؟؟

2714
سلام مهشاد جونم الحمدلله خوبم دیشب بی خوابی کشیدم صبح چشمام باز نمیشد سرم به چپ و راست میرفت یکی دو ...

ترنم جان تب ها اغلب از سر ظهر شروع می‌شن و تا آخر شب به اوج خودشون می‌رسن ولی این تب های مخصوص واکسن دو روزه که از لحظه ای که می زنی آروم آروم شروع می شه و  از روز دوم بعدازظهرش تبش خفیف تر می شه ولی بازم من تمام دو روز و اغلب به رادمهر ۴ ساعت یکبار دارو دادم 

سلام سلام. شکست نفسی نکن😄 از دست این استادا. 😬

سلام عزیزم خوبی آروشا جون‌خوبه 

زنده باشی عزیزم 😘😘آره بخدا این استادمون خیلی بد نمره داده به همه راضی نیستم ازش 😐

من میخوام گیاه خوار بشم دیشب تصمیمم قطعی شد 

وای نکنی این کار و ها موهات می ریزه و  پوستت خراب می شه ببین همه اون کسایی هم که گیاه خوار بودن بالاخره مجبور شدن گوشت حیوانی استفاده کنن چون بدن انسان به این طور پروتئین نیاز داره بهترین کار اینه که کم بخوری و همیشه بخوری گلم و همه چیز بخوری 😘

حالا‌ هم می خوای چیزی و حذف کنی می تونی شکر و نمک و حذف یا کم کنی همون دو تا کلی باعث چاقی هستن که لعنتی ها هر دوشون هم خیلی خوبن نمی شه حذفشون کرد 😣

پاستیل دلم خواست😢😢😢 نوش جان من عاشق هله هوله ام

وای منم عاشق هله هوله ام ببخشید گلم هوس ات انداختم🙈 😘🤗

آره خودمم به خودم میگم ک نباید مقایسش کنم. اما بازم گاهی اینکارو میکنم و اعصاب خودمو خورد میکنم متاس ...

عزیزم کاملا خوشبینانه نگاه‌کن چون بالاخره کسی و دیدی که همین راهی و که دخترت داره می ره رو قبلا رفته و مشکلی نبوده 

مقایسه هم عزیزم خیلی مخربه حتی اگه به زبون نیاری دخترت متوجه می شه و این روش اثر می زاره و اعتماد بنفسش و داغون می‌کنه پس اصلا از فکرت بیرونش کن 

در مورد سر و صدا هم بالاخره همه که درک یه مادر و پدر و ندارن و همه هم نگران بهبود زندگی بچه های ما نیستن همه به فکر خودشون و آسایششون هستن ولی برای ما که مادر و پدر هستیم مهمه و هیچ چیزی مهم تر از بچمون نیست بهتره تو مکان هایی که دیگرون اذیت می شن کمتر بریم یا تفریح هایی داشته باشیم که کمتر به بچه مون بگیم بکن و نکن آزادشون بزاریم 

من خودم رادمهر خیلی بدو بدو می کنه مغازه که می ره و شیطونی زیاد می‌کنه ولی رسما اگه برم تو یه مغازه بگه خانم بچه ات و نگه دار یا تذکر بده از اون مغازه می رم بیرون و دیگه هم نمی رم اونجا ولی مغازه هایی که دوست دارن بچه ها برن و مشکلی نیست همش می رم اونجاها رادمهر هم تا دلت بخواد شیطونی می کنه ☺

منم از خدامه آروم بشینه یه جا چون اینجوری همش میترسم یه بلایی سرش بیاد یا سرش بخوره جایی البته تا حا ...

آره عزیزم حق داری نگران باشی انشالله آروم تر می‌شه ولی کلا هر رفتاری که می دونه باهاش می تونه تو رو ناراحت کنه انجام می ده اگه دوباره اون رفتارا رو تکرار کرد بی توجهی کن یه مدت بگذره بی توجهی کنی خود بخود خوب می شه 

سلام بچه ها خوبید

سلام عزیزم خوبی چرا انقدر عوض شدی کجا بودی هیلدا جون 😍😍😍

بازم به معرفتت اومدی دوباره سر زدی 

چه خبرا گلم چیکارا می کنی 😘😘

2706