2737
2734
عنوان

تاپیک دائمی دوستان قدیمی

| مشاهده متن کامل بحث + 54886 بازدید | 14724 پست
سلام عزیزم چطوری خوبی شادی چطوره 😍❤️🌹۲ ساله شده؟   خیلی سخته برام اینطوری ببینمش پاهاش خوب ...

سلام عزیزم 

شادی اذر دوساله میشه 

عزیزدلم میفهمم چی میکشی خودمم همین مشکلاتو داشتم خوب میشه گلم نگران نباش کم کم سوفیا جونم بزرگتر بشه سیستم ایمنی بدنش قوی تر میشه با این اگزما مقابله میکنه . شادی هم یکسال و سه ماهش بود که کلا خوب شد . دکتر میگفت ممکنه تا دوسالگیش باشه اما خداروشکر خیلی زودتر خوب شد اما هنوزم گاهی وقتا بادمجون بهش میدم یا گردو لپاش سرخ میشه و خارش میگیره 

فقط باید رژیمتو رعایت کنی و نگران هم نباش عزیزم استرس به شیرت منتقل میشه برای دختر نازت خوب نیست . فصل گرما بگذره اگزماش تموم میشه ان شاالله

من یه ماه پیش به شادی بادوم زمینی دادم وای خدایا تمام صورتش گر گرفت و چشماش پف کرد بردیمش دکتر بهش انتی هیستامین و امپول داد ولی من امپول نزدم براش با همون انتی هیستامین خوب شد 

خیلی باید مراقب باشی فداش بشم خوشکل خانوم ناز خدانگهدارش باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مینآآآ گلییی که سرش شلوغه وقت امتحاناتشه انشاءالله موفق باشه 🙏🏻🌹 مونیکککک ننه کجاییی اهای صاح ...

زیر سایه شما خانم گل

غصه نخور یکم سخته ولی میگذره خوب میشه

من اطرافیانم زیاد دیدم این حساسیت ها رو

یه مدت رعایت کنی دیگه تموم میشه راحت

سلام سلام دوستای گلم ببخشید من و که دیگه روم نمی شه بیام پیشتون انقدر که دیر سر زدم 🙈

ولی باور کنید این مدت مدام گرفتار بودم اسباب کشی تو این وضعیت کرونا ضد عفونی کردن همه وسایل کنارش پروژه ها و تحقیق ها اسباب کشی ام تموم نشده بود که امتحاناتم شروع شد و البته هنوز هم تموم نشده یه امتحان دیگه ام مونده و باز هم باید یه مقاله دیگه بنویسم و تحویل بدم و در ضمن مامانم اینها هم تا ۲۰ روز دیگه اسباب کشی دارن کلا از وقتی برگشتم سر زندگی ام یه روز بی دردسر و مشکل نگذشته هر روز یه کاری بوده  دیگه شرمنده شما هم شدم نیومدم سر بزنم بهتون ولی یاد همه تون بودم انشالله همگی خوب و خوش و سلامت باشید 😍😍😍😍

به هر قیمتی پادشاه باش حتی اگر قلمرو ات به اندازه عرض شانه هایت باشد
2728
سلام گلم.مرسی شما چطورید.منکه گلو درد دارم.یکم سرما خوردم

سلام به روی ماهت عزیزم خوبی الان ببخشید خیلی دیر پیامت و دادم حال دردونه هات چطوره اوضاع بر وفق مرادت هست انشالله 😍😍😍😘😘😘

@مینا1001     سلام دوست جونی عزیز م امیدوارم خوب باشی و از پس درسا بر بیایی  منم ف ...

سلام به روی ماهت ترنم جانم خوبی عزیزم😍😘 تو هم خیلی وقت بود باهات هم صحبت نشده بودم فهمیدم تو هم خیلی گرفتاری ببخشید منم گرفتار بودم تازه پیامت و می بینم شادی جون چطوره 😍😘ماشالله بهش داره ۲ سالش می شه گل دختری ، حق داره طفلی ما هم پوسیدیم تو خونه ما هم حوصله مون سر می ره می گفتیم تابستون بشه این ویروس لعنتی گورش و گم می‌کنه می ره راحت می شیم از دستش ولی هر روز داره شرایط بد و بدتر می شه خدا بداد همه مون برسه بخاطر این بچه هانون این فرشته ها راه حلی سر راهمون بگذاره 😥😔

ممنون عزیزم تا الانش که بخیر گذشته انشالله بقیه اش هم بخیر می گذره انشالله تو گلمم تو کارات موفق باشی همیشه 💝💝

سلام دوستای گلم روزتون بخیر ایشالا همتون تو این اوضاع سخت سلامت  و خوب باشید

سلام عزیزم خوبی کارن جونم خوبه چی کارا می‌کنی دوستم 😍😍😘😘

مینآآآ گلییی که سرش شلوغه وقت امتحاناتشه انشاءالله موفق باشه 🙏🏻🌹 مونیکککک ننه کجاییی اهای صاح ...

سلام عزیزم خوبی صوفیا گلی خوبه بهتره پوستش ؟ 😍😍😘😘 ممنون دوست گلم از دعاهای خوبت تو نازنینم هم همیشه موفق باشی 💝💝

2738
سلام به همه دوستای گلم.ی خبری از خودتون و حال و احوالتون بدید

قربون تو مهربون برم انشالله خودت همیشه رو به راه و سلامت باشی دوست گلم 😘💝💝

مینا جون خوبی؟رادمهر جان خوبه؟چیکارا میکنی؟با بابای رادمهر به کجا رسیدین؟

سلام عزیزم کاربری نو مبارک خوبی آروشا جان خوبه خوب کردی برگشتی دلمون بات تنگ می شد 😍😍😘😘

عزیزمی دوست گلم الهی شکر من و رادمهر هم خوبیم فعلا یکسال صیغه کردیم و با هم زندگی می کنیم اگه مشکلی نبود عقد می کنیم فعلا‌که اولشه و همه چی اوکی تا ببینیم بعد چی پیش می آد 😬😅💝

دوستای خوبم سلام... درسته چیزی ننوشتم اما حال و احوالاتتون رو خوندم... شکرخدا همگی خوبین من هفته آی ...

سلام عزیزم خوبی آقا امیدرضا چطوره 😍😍😘😘 ای جان به سلامتی و دلخوش باشه دوست گلم انشالله زایمان خیلی راحت و خوبی داشته باشی و میوه دلت و به سلامتی بغل کنی🙌❤❤ التماس دعای فراوون دارم ازت همه مون و خیلی دعا کن عزیزم و خیلی خیلی مراقب خودت و دردونه هات باشه بخصوص که الان هم  دوباره شرایط کرونا بحرانی شده در پناه خدای مهربون باشید عزیزم از خودت بی خبر نگذار ما رو 🙏🌹🌹

دوستای عزیزم انشالله همگی خوب و خوش باشید و در پناه خدا و دوستای گلی هم که باهاشون صحبت نکردم :

رونی جان😍 

گلیسا جان😍

هیلدا جان 😍

و بقیه عزیزان همراه هم انشاله همگی خوب و خوش باشید 🌷🌷🌷

دلم برای همه تون دوستای گلم خیلی تنگ شده 😞

سلام به روی ماهت عزیزم خوبی دختر نازنینت خوبه ؟ 😍😍خواهش می کنم عزیزم خودمم خیلی دیر سر زدم واقعا ه ...

سلام عزیزم خوبی؟ قربونت برم ما خوبیم ... پسر گلت خوبه ؟ خداروشکر سلامت هستید؟ من بلاخره تونستم برگردم خونمون ولی خب با این شرایط حالا نگران خانوادمم تو ایران ... اینجا انقدر کار داشتم نرسیدم به سایت سر بزنم واقعا ببخشید عزیزم 

2706