2726
عنوان

زخم نوک سینه

81461 بازدید | 28 پست
من دو ماهه که زایمان کردم.نوک سینه هام خیلی کوچیک بود اما خداروشکر اون مشکل برطرف شده،اما تو این دو ماه با درد و زجر به دخترم شیر دادم.نوک سینه هام زخمه و هنوز تو این دو ماه خوب نشده تا الان 3 بار دکتر رفتم.یکی تتراسایکلین داد،یکی پماد ترمیم میموزا(سی گل) داد و اخری هم آد داد.اما هنوز بهتر نشده.تو رو خدا اگه چیزی میدونید بهم بگید.همه میگن زخم نوک سینه 10 -12 روز بیشتر طول نمیکشه.واقعا دارم عذاب میکشم.چیکار کنم؟
من شنیدم روغن بادام شیرین خیلی خوبه ( داروخانه ها دارن ) و کلا هر ماده ی چربی برای تسکین زخم این ناحیه خوبه . فقط باید حواست باشه که اون مدتی که چربی روی سینت هست تا چند ساعت به نی نی شیر ندی و یا قبل از اینکه شیر بدی با آب خالی بشوری و بعد از شیر دادن دوباره چرب کنی .
مرمر جون این کاری رو که بهت می گم انجام بدی حتما زود زود خوب می شه چون برای دوستم امتحان کردم و کلی منو دعا کرد .
هویج رو بپز و حلقه حلقه کن بذار روی سینت بدون هیچ ادویه یا نمکی کلا بذار تو سو .تیینت سریع خوب مب شه اونوقت می بینی از 100 تاپماد خارجی هم بهتره اگه خوب شدی منو بی خبر نذار
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرمر جان ، من هم همین طور بودم و می خواستم دیگه به دخترم شیر ندم چون سینه ها جوری ترک خورده بود که ازش خون می آمد ولی رفتم پیش دکتر زنان و بهم mustela رو معرفی کرد وقتی زدم در عرض 4 روز شقاقم خوب شد و دیگه هیچ وقت زخم نشد یه خورده گرونه ولی می ارزه.
داروخانه دارن بگو کرم ضدترک سینه mustela می خوام.
معجزه می کنه من تمام این کارهایی که دوستای عزیز پیشنهاد کردن انجام دادن جواب نگرفتم.
اگه استفاده کردی به من جوابشو بگو
سلام مرمر جان. من واقعا درکت می کنم چون خودم سه ماه تمام این درد رو کشیدم و هر چی دکتر می رفتم و دارو استفاده می کردم اصلا اثر نمی کرد چون باید قبل از شیر دادن سینه هام رو کاملا می شستم برای همین سه ماه عذاب کشیدم . نمی شه هم چند ساعت شیر نداد چون نوزاد معمولا دو ساعت یکبار گشنه می شه و شیر می خواد و مادر هم که دلش نمیاد بهش نده تا اینکه دیگه از پماد زدنو شستن خسته شدم و فقط بعد از هر بار شیر دادن کمی از شیر خودم رو می مالیدم روی نوک سینه ها و باورت نمی شه در عزض چند روز خوب خوب شد
2706