2737
2734

بحث کادو خریدن واسه زایمانم که میشه میگه ربع سکه میفروشم ی چیزی می آرم روش برات تک پوش برمی‌دارم.

رب سکه ماله خودمه با پول خودم میخواد واسم کادو بگیره بعد گنده گویی کنه جلو پدر مادرم😑😒اینم بگم وضعش خوبه فقط واسه من نداره 😑

منم گفتم نه

بعد برگشته میگه ماله خودمه دوس دارم بفروشم اصلا🙂

ینی دوس داشتم دستمو بندازم تو دهنش پارش کنم

یه بار نیومده بگه بیا سه دنگ خونه رو بزنم ب نامت یا ماشین بیا ب نام تو باشه.

ولی طلاهای کنه بدبخت سرمایه جفتمونه😑😑😑😑😑😑

نمیدونم چیکار کنم که بفهمه حالم از این حرفا بهم میخوره و اصلا دوس ندارم رو ماله من حساب باز کنه.

والا ب من چه مگه کم داره خودش😔

من ن سر کار میرم نه می‌زارن کاری کنم و درآمد داشته باشم نه بهم پول میده درست و حسابی و از نظر مالی کنترل می‌کنه منو والا دلخوشیم همین یکم طلا بود که اونم میگه ماله منه نه تو😑

شما مگه اموالي داريد؟

وقتي سركار و درامد نداريد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربع سکه رو کی بهت هدیه داده ؟ 

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2731
شما مگه اموالي داريد؟ وقتي سركار و درامد نداريد

اینجوریم نگو بهش.... شاید کم سنه اینطوری فکر میکنه

احتمالا کادو گرفته حالا یا شوهرش یا خونوادش

شوهرش اگر باشه، مشخصه روش حساب میکنه

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2738

هیچ راه حلی به ذهنم نرسید

فقط میتونم بگم از زندگیت لذت ببر 

ازش تو بچه داری وخانه داری کمک بگیر 

آرایشگاه برو 

لباس بخر 

باشگاه برو 

تفریح کن 

تا حداقل دلت نسوزه 

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
اینجوریم نگو بهش.... شاید کم سنه احتمالا کادو گرفته حالا یا شوهرش یا خونوادش شوهرش اگر باشه، مشخصه ...

فكر ميكنم خودم صلاح ميدونم چيو بگم..

شمام نظر خودتو بزار 

بزار ايشون جوابمو بده

ضمنا سوال كردم تا گفتگو ادامه بديم چيزي بگيم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706