2733
2734
عنوان

هدف ما تغییر پایدار است ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 13722 بازدید | 10439 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

من خيلييييييييييييييي چاق شدم

خيليييييييي

غصه ميخورم

از 14 ام شروع كردم رژيم و 

اما ترازوم خرابه بايد برم بخرم

ولي تو اين دو هفته تغييري مشاهده نشده

فكر كنم بايد 20 كيلويي كم كنم

تا اول مرداد بايد كم كنم مقدار زيادي

تو رو خدا كمكم كنيد

كالري شماري كنم؟

ميخوام كفش ورزشي بخرم پياده روي كنم و  رژيم

ارادم عاليه ها

مشكلي ندارم

ولي چون خيليييي تلاش كردم چندين سال و لاغر نشدم خيلي نگرانم

برام مهمه تا اول مرداد مقدار قابل توجهي لاغر شم

برنامه غذايي يك روزتون و حدودي برام ميزاريد لطفا

منم ايده بگيرم

من خيليييييييي رژيم گرفتم

خودم و با دكتر

قبلا چنديد بار خوب كمكردم ولي الان دو ساله درگيرم و لاغر نميشم

2728
2738
خاله میخوای ی خبری ازخودت بدی؟؟؟

سلام سیمین جون . خطمو عوض کردم تو گروه  با اراده ها منو اد کن. جواب بده شمارمو بذارم 

هیـــــــــــچ وقــــت ... ؛ " قــرص هــایی " کـــه حـــال آدم را خــــــــوب مـــی کننـــــــد ... ؛؛ جـــــای " خـــــــــوب هـــایـــی " را کـــه دل آدم را قـــــرص مـــی کننــــد ... ؛؛؛ نمـــــــــــــــی گــیــــــــــــــــــــرنــــــــــد ... !!!
سلام من خيلييييييييييييييي چاق شدم خيليييييييي  غصه ميخورم  از 14 ام شروع كردم ر ...

سلام فتانه جون درکت میکنم

منم از بس واسه لاغری خرج کردم و هر راهی فکر کنی رفتم بجز جراحی که اونم عمرا زیر بارش برم از رژیک کتوژنیک بگیر تا کالری شماری و گیاهخواری بگیر تا روزی یکساعت بدنسازی یکساعت شنا .......اما همشون همشوووون موقتی بودن من یه چیز میخواستم که همش مراقب خورد و خوراکم و تحرکم نباشم همش برای خوردن شیرینی و غذای دلخواهم عذاب وجدان نداشته باشم

همیشه آرزوم بود مثل مانکن های واقعی باشم اصلا دلم نمیخواست یه اندام معمولی داشته باشم چه برسه به اینکه 15 کیلو چربی اضافه داشته باشم اما 11 سال  سعی کردم و نشد...

تا اینکه همین دو هفته پیش داشتم توی همین سایت که از خدا فقط برای مدیر سایت و بچه ها خیر و برکت میخوام که همیشه کمکم کردن راهمو پیدا کنم یه نظر دیدم در مورد کسی که چاق بوده و لاغر کرده و لاغر مونده(لاغر موندن مهمتر از لاغر کردنه -من تاحالا بیش از سی بار لاغر شدم اما لاغر نموندم) گفتم یعنی چجوری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه حسی گفت تو که تاحالا همه راه ها رو رفتی اینم برو شاید شددددددد

همون شب رفتم و سرچ کردم تا سایت و کانالشون و پیدا کردم 

از فردا دوره رو خریدم........

اصلا تا 24 ساعت تو شوک بودددددددم 

با همه چیزایی که در مورد لاغری میدونستم حرفای استادش فرق داشت 

اصلا راجع به رژیم و ورزش و اینا نبود ....گفت باید یه چیزی به اسم باور تو ذهنت عوض بشه تا لاغر بشی نه مقدار غذات نه تحرکت و.....

انگار به راز واقعی دست پیدا کردم روزی صد بار حرفاشو گوش دادم و هر تمرین ذهنی که گفت فقط چشم گفتم و عمل کردم 

الان ده روزه امروز که رفتم روی ترازو 4کیلو کم کرده بودم

بدون اینکه اذیت بشم سختی بکشم یا کم خوری کنم 

اصلا فکر نمیکردم لاغر شدن به این راحتی باشه اما هست بچه ها باور کنید هست 

اسم استادش امیر همتی است تو گوگل سرچ کردم رفتم توی سایتش بعد کانالشو پیدا کردم و بهشون پیام دادم 

من که دیگه خیالم راحته یه مانکن واقعی میشم و میمونم 

دلم خواست به شما هم بگم چون خودم برای رسیدن به ایده آل خودم خیلی اذیت شدم.

فتانه جونم اگر سوال داشتی بپرس میام میخونم.

اگر به فرش دستباف علاقه مندی بیا

فرش دستباف نو و دست دوم !     خرید ، فروش و تعویض !   کلیه شهرهای ایران ، فرش تبریز ، قم ، کاشان ، نایین و ... موجود میباشد .

خرید اینترنتی     

bazdarcarpet.com

farshebazdar.ir  

اینستاگرام فرش بازدار/https://www.instagram.com/bazdar_carpet

برای خرید حضوری به دو شعبه ما مراجعه کنید. شعبه پاسداران : میدان هروی خ استاد حسن بنا پ 942 _ تلفن : 5- 22536974   _  و شعبه بازار : خیام،  ساختمان فرش ایران طبقه همکف پلاک 15 تلفن : 55899785- 55892093

لطفا قیمت هارا مقایسه کنید.

“In three words I can sum up everything Ive learned about life: it goes on.”

سلام مامانا خوش باشید امروز با یه سایت عالی اشنا شدم پرستاری۲۴ تونستم یه پرستار درست و درمون برای دخترم پیدا کنم و کلی خوشحال شدم همه جور اطلاعات خدماتی توش هست  حتما سری بزنید .

2706