2733
2734

سلام.تورو خدا نگید به علائم ربطی نداره. محض سرگرمی یه تاپیک زدیم دیگه.بالاخره یه دختره یا پسر ولی دوست دارم علائممو بگم اگه کسی میتونه یا حالا هرچی حس میکنه رو بگه😍

الان هفته ی دوازدهم

ی هفته دیگه میرم ان تی

علائمم: اوایل صبحا خیلی حالت تهوع داشتم ولی تا الان فقط یبار بالا آوردم دیگه پیش نیومده.

الان احساس میکنم تهوعم از صبح ها انتقال پیدا کرده به عصر ها 

ولی صبحا هم دارم شدتش کمتره فقط.

خیلی خیلی دلم خیارشور میخواد و دوست دارم بخورم

شیرینی جات هم قبلا خیلی دوست داشتم الانم بدم نمیاد ینی مثل قبل شیرینی هم میخورم 

دوغ نعنایی هم خیلی دوس دارم و هوس میکنم.

وزنمم از اوایل حدود ۵ کیلو کمتر شده

صورتم لاغرشده و جوش زدم رو صورتم 

لکه بینی اینا هیچی خداروشکر ندارم.

و شکمم ب نظر خودم یکم پهلو هام به چشم میاد چون قبلا هم پهلو داشتم 

شکمم زیاد درنیامده 

خوابم زیاد شده و خیلی خسته ام.

دلم میخواد فقط بشینم یا دراز بکشم اصلا انرژی ندارم.

ضربان قلبش توی ۷ هفته و یک روز ۱۴۱ بود 

بتام فردای موعد ۲۸ 

چهار روز بعدش ۶۷ 

و حدودا ۸ رور بعد از موعد به بالای ۱۵۰۰ رسیده بود.

به نظرتون یا حستون 

نسبت به تو دلی من چیه؟🥰😍

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر 

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2728

بنظرم پسره😀

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

حسم میگه پسره

حسی رو تو قلبم به‌وجود آوردی که مطمئنم اگه نبودی هیچوقت تجربش نمیکردم.                 عشقم غفور♡                                       پنجمین حساب کاربری( اولین عضویت من در سایت ۱۴۰۰/۱/۸)                                  
2738
نی نی سایت دکمه قلط کردم نداره؟ ‌ میخوام برم🙁

میتونی بری و خوشحالمون کنی!

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤
پسر

ضربان پسر زیر 120اگه اشتباه نکنم

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
2706