2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما داریم خداروشکر ....البته دوسال پیش سه تا ماشین فروختیم تونستیم بخریم..ولی الان موندیم بدون ماشین عوضش میگم خداروشکر سقف بالا سرمونه

خدایا شکرت بخاطر وجود همسرم ....امروز۱۴۰۲/۲/۱۴فهمیدم تو دلی دارم خدایا به خودت میسپارمش....میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستین

مستاجریم .نه دیگه نمیشه 😕تایه ذره پول جمع میکنیم قیمت همه چی میره بالا 

فقط خداکمکمون کنه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

خیلی سخته مخصوصا منبع درامدت کم باشه انشاالله هرکس نداره به حق این ماه واین شب عزیز خونه دار بشه🙏

من با مادرشوهرم اینا زندگی میکنم ولی حسرت خیلی چیزارو دارم خونه باید واسه خود ادم باش تا فقط خودت خانم خونه باشی

مستاجریم ولی اگه خدا بخواد تابستون شروع میکنیم به ساختن خونمون 

خودم ــــــــــــ «۱۸» سالمه.......... کمرم 68 سالشه........ ـــ زانوم 54 سالشه...............  و اعصابم دیروز 80 ساله شد! 🖤

بله خدا بخاد قطعا میشه هیچ وقت از رحمت خداوند ناامید نشید 

ما خودمون تو خونه پدرشوهرم زندگی میکنیم تو یه ساختمونیم باهم 

و خودمون دو تا خونه کوچک داریم اجاره هست.

لطفی که پدر همسرم کرد به ما خونه رو داد بدون اینکه هیچ پولی از ما بگیره و باعث شد پولامون جمع کنیم و بتونیم بخریم 

مستاجرم ولی خودمونم خونه داریم چه فایده وقتی دل خوش نباشه تو خونه 😭

خدایا شکرت 🙏🏻🌿 عاشق نی نی سایتم بیشتر وقتمو توی نی نی سایت میگذرونم چون علاقمندم به اینجا به شما به نظرتون و ایده هاتون ❤💫 تا جایی که بتونم توی تایپکا نظرایی میدم که بدردبخور باشه 🌹�😊 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂🙏🏻اقایون به هیچ وج درخواست دوستی ندید درخواست بدید براتون تایپک گزارش میزنم 😒متاهل👫🏻💍
2706