2737
2734
عنوان

اخلاق خاص شوهرم 😂

1714 بازدید | 42 پست

خانوما همسرم خیلی مرد خوبیه ولی یه اخلاق خاص داره که گاهی باعث میشه من مضطرب بشم یا استرس بگیرم 

اگه راهکاری دارید لطفاً بهم بگید ممنون 😉❤️

همسرم خیلی نسبت به وسیله ها حساسه حالا وسایل خودش یا من یا خونه فرقی نداره و از اونجایی که من به شدت شلوغ و شیطونم گاهی وسیله ها رو خراب میکنم 

حالا اگه مثلا یه کاری انجام بدم یه وسیله ای خراب بشه شروع می‌کنه به غر زدن گاهی هم عصبانی میشه و داد میزنه 

مثلا یه بار حواسم نبود در یخچال رو باز گذاشته بودم کامل نبسته بودم کامپیوتر یخچال هنگ کرده بود من فکر کردم خراب شده 😱 از ترس زنگ زدم نمایندگی و گفتم توروخدا کمکم کنید اینطوری شده خلاصه اونا هم راهنماییم کردن و درست شد 

الآنم شوهرم یه هندزفری داره من چند روز پیش ازش استفاده کردم و متاسفانه خراب شد و صداش کم شد نمی‌خواستم اینطوری بشه ولی شد 🤭🙈 الان دو روزه بهم میگه به نظرت این هندزفری چشه گفتم هیچی شاید داخلش کثیف شده که اینطوریه بذار بعدا درستش میکنم حالا دو تا هندزفری دیگه داریما ولی خب از این بیشتر استفاده میکردیم😂😂😂 خب به من چه خودش وادارم میکنه بهش دروغ بگم 🤪🤣 حالا نمی‌دونم چیکار کنم 

مطمئنم چند روز دیگه میفهمه خراب شده 🙈 به نظرتون چیکار کنم لو نرم یا اگه لو رفتم عصبانی نشه 😁😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از ایموجی هات معلومه همچنین مشکلیم با این اخلاقش نداری😂😐

کتاب بخونید⁦☂️⁩       اگه من باهاتون بحث کردم بدونین اطلاعاتم در اون زمینه کامله و تا تهش جوابتونو میدم. گفتن نمیدانم نیمی از علم است.وارد هر بحثی ک دانشش رو ندارین نشین
2738

نمیدونم چرا عاشق همسرت شدم😂😂😂😂

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
اون اخلاق خاص نداره این تویی که خرابکاری😐

عزیزم واقعا نمی‌خواستم هندزفریش خراب بشه 🤣🤣 یه برنامه دانلود کردم نوشته بود افزایش صدای آهنگ و فیلمه وقتی واردش شدم داشتم آهنگ گوش میدادم یهو صداش زیاد شد و هندزفری اینطوری شد 🙈

2706