2703
2553
عنوان

آزمایش بتا..خانوما میشه بیاین؟

104 بازدید | 30 پست
سلام خواهرم 15 مهر تاریخ اولین روز پریودشه... الان ازمایش داده و مثبت شده و بتاش 94 هست.... الان باید توی شش هفته باشه...به نظرتون این بتا کم نیست؟
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مبارکه عزیرم.نه خوبه شاید لقاحش دیر بوده.برای اینکه خیالش راحت شه دو روز دیگه تکرار کنه
خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
الان پنج روز از موعدش میگذره...یعنی حداکثر پنج شش روز گذشته اگه خیلی خوشبینانه نگاه کنیم
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2714
بهتره دو روز دیگه تکرار کنه،من ١٤ مهر اولین روز پریودم بود دو روز بعد از موعدم بتام ٩١٢ بود،ایشالله که لقاحش دیر انجام شده باشه
میشه برا سلامتی خودت و رفع مشکل من یه صلوات بفرستی؟
bestlady عزیزم شما کی ازمایش دادی؟
bestleady مباارکه.شما هفته شش میشین؟سونو رفتین
خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
به سلامتی عزیزم.منم پنج مهر اخرین پریودم بود پنجشنبه رفتم سونو شکمی.که گفتن شش هفته ست ولی ساک حاملگی رو دیدن جنین رو نتونستن.نمیدونم زود رفتم یا نه؟به نظرتون واژینال نشون میده
2706