2737
2734
عنوان

روغن رازیانه و معجزه موهای زائد

913247 بازدید | 2910 پست
چند وقت پیش تاپیکی زدم در این مورد مدتی دنباله روغنش گشتمو بالاخره پیداش کردم سه بار با فاصله تو یک ماه استفاده کردم . موهای پام از هر ده تا یکی درمیاد.

توصیه مهم : تو دوره پریودی و لکه بینی استفاده نشه چون موها زیاد میشن

دستور ساخت : یک قاشق تا دو قاشق غذاخوری پودر تخم رازیانه + یک استکان روغن مایع خوراکی ( مانند روغن کنجد ، روغن آفتابگردان ) را در یک شیشه ریخته خوب تکان دهید و در جای تاریکی قرارداده تا یک هفته بماند و هر روز یک تا دو بار شیشه را تکان دهید در نهایت روغن را صاف کنید .
موها رو به هر روشی دوست دارید اصلاح کنید . تیغ یا اپیلاسیون . بعد هر روز دو یا سه بار محل رو با روغن ماساژ بدید . و وقتی موها سر زدن دیگه نمیزنید تا موها به حد اصلاح برسه . و دوباره از اول
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
لیست کسانی که از روغن یا جوشانده رازیانه استفاده کردن
فافا : تاثیر جوشانده روی موهای صورت و پا ها و کم شدنشون . روشن شدن لک جوش
رز زرین :قبل از خریدن روغن، جوشونده ی رازیانه رو روی موهای زاید صورتم امتحان کردم و واقعا رشدشون رو کم و پایه شون رو سست کرده. خیلیییی خوشحالم. شنبه از جوشونده استفاده کردم و حالا که جمعه ست هنوز در نیومدن در حالیکه قبلا بعد از 3 روز در میومدن!!

شاینی:خوب دوستان من اومدم با یه گزارشه ویژه از این روغن زدنا و جوشونده زدنا

اول اینکه این روغن بیشترین اثرش رو روی پام نشون داد که واقعـــــــــــــــا باعث توقف رشد موها شد. یعنی هیج جای بدنم به اندازه پام کم مو نشده. این از این
من هم روغن و هم جوشونده رازیانه رو به دستم زدم چندین بار که موهای دستمو کمرنگ کرد و بعضی جاها هم اصلن در نیومد اما هنوز کار داره این قسمت
یه چی که خیلی برام جالب و البته تعجب آور بود برای موهای صورتم بود. من چند بار بعد از اصلاح کردن جوشونده مرتب میزدم به صورتم که واقعا حتی شقیقه هام هم به زور در میاد اما اما من یه دوره این کارو توی پریود که بودم کردم یعنی اصلاح کردم و جوشوندرو زدم باورم نمی شد موها سریع رش کردن و بلندتر شدن!!!!!!!
حتی برا دستهم هم تو اون دوره اینجوری شد که موهاش سریع بلند شه!!!!
به این نتیجه رسیدم که تو دوره های پریودی چون سطح ترشح هورمونهای بدن در نوسانه این روغن یا حالا جوشونده یا بی تاثیره یا اثر معکوس داره (البته برا من اینجوریه شاید یکی تو دوره پریودش بزنه و اتفاق خاصی هم نیوفته)
به هر حال این رویش موهای بدن رابطه مستقیم با هورمونها داره
من برا قسمت بیکینی هم استفاده کردم و نتیجه اش خیلی خوب بوده یعنی باعث کچلی اون قسمتا شده:)))) اما چون نمیشه بدون پوشش باشه اون ناحیه یکم سخته مدام استفاده کرد.فکر کم باید یه 5 یا 10 دقیقه توی حمام ی توالت بمویم تا این جدب پوست شه بعد بیایم بیرون.
پس یا خودتون مجله ای کتابی ببرید حوصلتون سر نرهاپیلیدی و موم

استار وایف: موهاش کم شده. روش مو زداییشم اپی لیدی بوده
سومیت :موهاش زودتر دراومد . دلیلش مشخص نشد .
دریا : برای روی دستش بی تاثیر.ولی نازک تر شدن موی پا . روی چانه و بالای لب در نیومده و تاثیر داشته
گلناز : دیر درآمدن فعلا
شیوا : کم شدن موهای پا
مهسا : کم شده و دیر دراومده
roz: زی زی جون من هم استفاده کردم.البته فعلا از جوشونده اش استفاده کردم.روغنش رو درست کردم .الان 35روز هست که رازیانه رواسیاب کردم وریختم تو روغن زیتون.منتظرم 40روزبشه بعدصافش کنم واستفاده کنم.ولی همین جوشونده رو هم که استفاده کردم عالی بود.من برای پاهام از زانو به پایین زدم خیلی تاثیرداشت.یعنی یه تیکه دراومد یه تیکه درنیومد اصلا.احتمالا با مصرف مداوم کاملا موازبین میره.من یه هفته است که هرشب جوشونده رازیانه رومالیدم به پام وحدود 5دقیقه ماساژدادم.البته اینبارتصمیم دارم اپیلیدی کنم بعد بزنم ببینم چه جوریه.فقط چون اپیلیدی مورو زیر پوستی میکنه خوشم نمیاد.ولی خب باید امتحانش کنم.اینو هم بگم من زیاد موندارم ولی همون هم خیلی خیلی برام عالی بود.ممنون ازاینکه تجربه تو دراختیار بقیه قرار دادی.

نجمه :من دارم اثر روغن و روی صورتم میبینم میشه گفت یک چهارم موها دراومده
ندا:من فقط چند روز استفاده کردم فوق العاده کم شده...حتما توصیه میکنم...بازم این دوره میخوام استفاده کنم.
پرنده : بیکینی دیر تردراومده .اولش چون تو دوره پریودی استفاده کرد نتیجه عکس گرفت
الهه: زودتر دراومده
الهام : بی تاثیر
مریم مامی پارسا :من سه هفته پیش قسمت بیکینی رو اپیلاسیون کردم و روغن رازیانه مارک تقدیس زدم و الان موها خیلی کم دراومده و یه قسمتاش هم خالیه و اصلا در نیومده البته خوودم هم روغن رازیانه درست کردم و الان سه هفته ای میشه تو ظرفه گذاشتم خوب جا بی افته واسه سری دیگه.
رها:من روغن رازیانه رو درست کردم و 2 روزه زیربغلم استفاده کردم
همیشه وقتی تیغ میزدم فرداش در میومد ولی الان بعد دوروز اون ناحیه خیلی نرم شده و هنوز درنیومده
شیما : دیر تر دراومده
3pide: خب من 12روز پیش اپیلاسیون عادی کردم (بیکی*نیو)خودتون میدونین که در حالت نرمال بعد 10 روز از اپیل عادی موها در میان....
من جوشونده درست کردم یه قاشق غذاخوری رازیانه +1لیوان آب.رو یه قسمت مربع 4*4سانت بالای بیکینی امتحان کردم روزی 3-4 بار با گوش پاککن جوشونده میزدم و تا 1دقیقه لباس نمیپوشیدم....
خب حالا نتیجه بعد 12 روز همه موها در اومده امااااااااااااااا اون مربع 4*4 تووش فقط 2-3 تا تار مو هست دفعه بعد که اپیلاسیون کنم کل قسمت بیکی* رو میزنم
پوشانا : کمتر شده تا حدی فعلا
پاییز:تقریبا یک ماه پیش که این تاپیک رو زدی من بعد از اپیلاسیون از روغن رازیانه استفاده کردم اما چون رفتم مسافرت فقط 4 روز استفاده کردم،امروز که رفتم اپیلاسیون کلی دعات کردم با اینکه کم استفاده کردم اما مو ها کمی کم شدن مخصوصا تو قسمت ران!
سیمسون : بی نتیجه
رز زرین : دریر تر داومده ولی کم نشده
ساسایی: من یک ماه بیش ابیل کردم وباهاوزیر بغلموتا10روزروزی2بارروغن زدم روغنشو باروغن مایع خوراکی تو10روز درست کردم تاالان خیلی نازک وکم بشت موهام درومده وازین به بعدروزی یه باروحتمامیزنم واقعاراحت شدم ازشیو کردن هرروزبازیلت

نجلا: من خواننده خاموش این تاپیک بودم و خودم و خواهرم از روغن رازیانه روی ساق پاهامون استفاده کردیم و به نظر هر دومون خیـــــــــــــلی موثر بوده!
رشدموهای زیربغلم یک سوم وموهای باهام تقریباشایدیک دهم شده
amanda:من الان یه هفته اس برای صورتم روغن رازیانه استفاده کردم احساس می کنم موهاش کمتر در میاد قبلا سر یه هفته که بافنر بند می نداختم کلی مو در میومد الان زیاد در نیومده بود عالی بود.
فاطی :بچه ها من که گفتما امتحانی یک قسمت از بیکینی رو اپی کردم و قسمت دیگه رو شیو کردم و رازیانه زدم، خدارو شکر هر دوش جواب داده، هم رشد موها کندتر شده و هم کچلی گرفته
خانمی: کم شده
جودی ابوت: فعلا کم شده
خاطره : کم شدن موهای پشت لب
آماندا : رشد موهای صورتش به وضوح کم شده اما ریشه کن نشده
فاطمه: اول بگم که من pco دارم و قرص مصرف میکنم.موهای زائد هم دارم و رشدشون هم زیاد بود.بعد از اینکه روغنو آماده کردم دستمو با شمع اپیلاسیون کردم و یکی دوبار زدم.همینطوری الکی زدم تا ببینم چطور میشه.الان حدود 8 روز از اپیلاسیونم میگذره.
همیشه دو روز بعدش موها زیر پوستی میشدن و روز سوم در میومدن.الان موهای زیرپوستی به زور قابل تشخیصه.جاهایی از دستم که روغن زدم فعلا کچله.البته دو سه تایی هست ولی خیلی خیلی بهتر شده.
جودی ابوت : کم و نازک شدن موهای صورت و دست
rahi:نازک شدن و دیر درآمدن موی ضخیم دست
سیمسون :سلام دوستان
منم میخوام نتیجه کارمو بگم
البته هردفعه بعد اپیلاسیون فقط تونستم سه روز استفاده کنم و برم مسافرت، و هنوز اونجور که میخوام بطور مداوم استفاده نکردم
من ساق پام عالی شده الان 10 روزه اپیلدی کردم و میتونم بگم از 50تا یکی در اومده
در واقع انگار تازه زده باشی تک و توک جامونده باشه (کچلی در حد تیم ملی)
زیر بغلم هم که عالی شده قسمت وسطش کچلی گرفته
واسه بیکینی نتیجه ای نگرفتم ولی امیدوارم و ادامه میدم
موهای دستام اما زود دراومد تک و توک جای خالی شده اما نتیجه چندان دلچسب نیست
در مورد لک هم بگم من چون موقع دراومدن موها خیلی بدنم رو می خاروندم حسابی پاهام لک شده بود اما الان خیلی بهتر شده، بنظرم لکها رو کم میکنه
روی صورت بخاطر جوش هنوز جرات نکردم امتحان کنم
اینم بگم من جز افراد پرمو محسوب میشم و به همین دلیل از ژیلت استفاده نمیکنم اصلا و معمولا از موم و اپیلدی استفاده میکنم

النا: من اصلا نتونستم دعم بزنم
چون حوصله می خواد که من ندارم
فقط هفته ای 2 بار که شیو می کنم استفاده کردم
یعنی همون موقع که شیو می کنم
زیر بغلم و پاهام خییییلییییییییییی دیر در ماد
موهای زیر بغلم تطیف تر شده
چون خیلی زخیم بود

و اما بیکنی
همون موقع با اینکه شیو می کنم زدم یه قسمتهاییش اصلا در نیومد تا 4 روز
من وقتی بیکنی رو شیو می کنم صبح . شبش نوک می زنه موها
ولی بدیش اینکه باید وقت بزاری
راستی دوستمم استاده کرده
واسه زیر بغل
میگه نتیجه گرفته شدید
حالا می رم ببینم چی شده که انقدر خوشحاله
بعد میام تعریف می کنم پرندیس: زی زی جون من از رازیانه اماده تا اندازه ای نتیجه گرفتم قبل بارداری چند وقت زدم بعد تو بارداری گذاشتمش کنار حالا که زایمان کردم در کمال ناباوری دیدم که موها کمتر شده! حالا دوباره شروع کردم مرسی angelaaa: سلام دوستای عزیز ، من سال هاست که موهای زائد رو چونم داشتم و تقریبا هرروز کارم برداشتن موها با موچین یا اپی لیدی بود. یه مدت بود که احساس می کردم خییلی بیشتر شده. تقریبا هفته اول ماه رمضون این تاپیک رو دیدم و اغلب صفحه ها و نظرات رو خوندم همون موقع دست بکار شدم و این ترکیب رو درست کردم، البته قبلا یه بار درست کرده بودم اما زیاد انگیزه نداشتم برای استفاده، اینبار با خوندن نظرات با کلی انگیزه درست کردم و تصمیم گرفتم که اگر جواب داد حتما بیام اینجا و نظر بذارم. پودر رازیانه رو ریختم تو روغن زیتون و ریختم تو یه ظرف کدر و از چند روز بعدش شروع کردم به استفاده و بعد از اینکه با اپی لیدی یا بند موهارو میزدم یه کم از روغن می مالیدم به چونم( تا همین الان هم رازیانه توش مونده و صافش نکردم )، با اینکه خودم کارشناس تغذیه هستم و مکانیسمش رو می دونستم و می دونستم که یه فیتواستروژن خییلی خوبیه اما واقعا فکر نمی کردم جواب بده ، ولی خیییلی تاثیر داشته، نمی خوام بگم همه موهای چونم رو کامل از بین برده اما عاااالی شده هم خیییلی نازک شده و هم اینکه دیگه دونه سرسیاه نداره که اذیت کنه، کسایی که این مشکل رو دارن می دونن من چی می گم مشکل فقط موهای ضخیم نیست بلکه بیشتر مشکل بخاطر این فولیکولای سیاه مو هست که همیشه این منطقه رو تیره نشون میده ، من از چند روز پیش رفتم مسافرت و کاری به موهای چونم نداشتم اما باورتون نمی شه الان فقط یه تعداد خیییلی کم دراومده که اونقدر هم ضخیم نیست، در حالی که قبلا اگر بیرون می رفتم باید حتماااا هرروز صبح دست به موچین می شدم (و همه اینا در شرایطی هست که من به صورت دائمی و مستمر استفاده نکردم ازش)، دیروز با یه متخصص زنان هم صحبت کردم که اعتقاد داشت که رازیانه اون هم بصورت موضعی تاثیر گذار هست، دوست داشتم که حتما این رو بگم تا همه با انگیزه استفاده کنن، البته لازم هست که بگم از همون موقع قرص سیپروترون کامپاند رو هم شروع کردم که قبلا به تنهایی مصرف کرده بودم اما اصلاا جواب نداد، شاید هردو با هم اثر خییلی خوبی داشتن. بیشتر از همه یه تشکر ویژه دارم از کسی که این تاپیک رو راه اندازی کرد (zizi خانم) و تجربه اش رو در اختیار ما گذاشت و بهمون انگیزه داد، امیدوارم که پیام من رو بخونه. این مسئله برای من خیلی ناراحت کننده و وقت گیر بود و سال ها بود که داشتم باهاش دست و پنجه نرم می کردم اما الان فکر می کنم که واقعا یه درمان خوب براش پیدا شده. :) :) :) هر کی این مشکل رو داره با انگیزه شروع کنه و فراموش نکنه که در نهایت خداوند هست که درمانگره و این ترکیبات و داروها ابزار های شفا هستند. صفا :.من الان دوساله که استفاده میکنم وبه یه دوستم فقط رازمو گفتم واونم استفاده میکنه واقعا خدا خیرت بده وطیفه ام بود ازت تشکر کنم ...من همیشه دارمش و پارسالی رو که درست کردم مدت طولانی مونده بود عالیییییی شد
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لینک تاپیک قبلیتو اگه ممکنه بذار.....
نمیدونم روغنش دیگه چیه؟
عرق رازیانه شنیده بودم ولی روغنش رو نه...کجا پیدا میشه؟ از چه مارکی استفاده کردی؟
بخدا ثواب داره راهنمائی کن...اگه اثر کنه هر روز دعات میکنم!
2738
کجایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.زیزیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بیا بگو از کجا گرفتی قیمتش چنده
همیشه سخت ترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق دارد ،شاکی سختی های دنیا نباش !شاید تو یهترین بازیگر خدایی ..............
2706