2726
eli24372@پیج اینستاگرا.م من جای شما بودم نمیرفتم اون بیمارستان
زندگی سرشار از زیبایی هاست،متوجهش باشید،باران راببویید،نسیم راحس کنید،به بهترین نحوی که میتونید از زندگی لذت ببرید مثبت اندیش باشد🌸🌸🌸 خدایا شکرت 🙌 🙌 🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فروش فوق العاده پوشک بجه با قیمت مناسب Prima : 40000 Can bebe : 37000 Molfix : 24800 Confy : 27000 Hagis : 38000 Evy baby : 45000 ارتباط تل گرامی :09153036451 آدرس فروشگاهم تو امضا هست
مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها مشهدی ها *********************************************************************************************************** فروشگاه اینترنتی با مرکزیت مشهد http://bazar90.ir اگه کار یا هنری دارین که میخواین ارائه بدین میتونین تماس بگیرین یا ایمیل بزنین تو این فروشگاه محصولاتی نظیر پوشک بچه - ترمه - بدلیجات - سفارش کیک و غذای خانگی - قابلمه -کارهای هنری و .... وجود داره
2728