2737
2734
عنوان

برای افزایش ضخامت اندومتر رحم باید چیکارکرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 105838 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول م ...

سلام گلم میدونم هیلی گذشته اما اگر راهنمایین کنی خوشحال میشم ضخامت اندومترت زمان انتقال چند بود ممکنه یک هفته ای ضخامت خیلی بالا بره؟؟

2728
سلام عزیزم اره خداروشکر باردار شدم،،یه هفته قبل از انتقال ضخامتم۸بود،،،اره سه خطی بود من استرادیول م ...

من سه خطی هستم اما اندونترم توی روز ۱۱ سیکل ۴/۸بود دکتر استرادیولم دوتا زیادتر کرد و قرص ویتامین e داد حالا میترسم خیلی بره بالا آخه میگن اندومتر بالای ۱۰ هم خوب نیست 

سلام گلم میدونم هیلی گذشته اما اگر راهنمایین کنی خوشحال میشم ضخامت اندومترت زمان انتقال چند بود ممکن ...

سلام عزیزم اشکال نداره ،،ضخامتم اینسری ۱۰ بود،،بستگی به داروها داره چقد کارسازی کنن وبدنت چجوری جواب بده

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
من سه خطی هستم اما اندونترم توی روز ۱۱ سیکل ۴/۸بود دکتر استرادیولم دوتا زیادتر کرد و قرص ویتامین e د ...

تا ده خوبه بالا تر نه دیگه،،هرچندبه ۸ هم برسه عالی میشه 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2738