1265
1273
سلام بچه ها ............ شوهر من به تازگیاز اسپرم داده ........... ولی یه روز بعد از تخلیه اسپرم ...............(در خواب محتلم شده بود و فرداش از اسپرم داد) میدونم که این فاصله کم تا از مایش روی حجم نمونه و مقدار کل اسپرم تاثیر منفی میذاره ............... حالا سوال من اینه که روی حرکت و سرعت و مورفولوجی اسپرم هم اثر میذاره یا نه ؟ خواهش میکنم هر کی میدونه کمکم کنه ....
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
ببین فاصله 2 تا 6 روز بعضی ازمایشگاها 3 تا 6 روز مناسب میدونن ینی بیشتر و کمتر رو همه این فاکتورا تاثیر میذاره و بهتره ازمایش تکرار بشه
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
ممنون مامان مرمر جون .. بارداریتم بهت تبریک میگم .... درد منم اینه که نمیره دوباره از بده ...........جواب ازمایشش هم اصلا تعریفی نداره

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

مردا همینن متاسفانه باید با ی ترفندی و بهونه ای برد ممنونم عزیزم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
1291
همین ازمایش هم که دا دو ماه طول کشید راضی بشه ............. همه برنا مه ریزیهام درسیت بود که یه دفه شب ازمایشش تو خواب محتلم شد .
یعنی ممکنه تو ازمایش جدیدش یه دفه همه چی نرمال بشه ؟ یعنی انقدر اختلاف پیدا بشه ؟ اخه کلاس a صفره کلاس b 14کلاس c 5 درصده .............مورفولوجی نرمالش هم 6 درصد
1307
عزیزم موروفولوژی شوهدت چطور اومد بالا

عزیزم بالاتر نيومد.... تو آزمایش های بعدی سرعتش بهتر شده بود ولی مورفولوژی پایین تر هم اومده بود. 

1226

عزيزم دلیلش که هزار تا علت ميتونه داشته باشه..... استرس کاری.... مصرف بعصی داروها......محیط کار گرم....شلوار تنگ 

اما دکترش ميگه کلا با افزایش سن مورفولوژی پایین تر مياد.

عزيزم دلیلش که هزار تا علت ميتونه داشته باشه..... استرس کاری.... مصرف بعصی داروها......محیط کار گرم. ...

سلام دوستم 

ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی میشه خواهش کنم بگی شوهرتون دارو چی خورد و چه مواردی رو دقیقا رعایت کردید ؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
ممنون مامان مرمر جون .. بارداریتم بهت تبریک میگم .... درد منم اینه که نمیره دوباره از بده .......... ...

دوستم میشه بگیربرای تقویت اسپرم همسرتون چی خورد و اینکه بعد از چند ماه باردار شدی؟؟

دوستم میشه بگیربرای تقویت اسپرم همسرتون چی خورد و اینکه بعد از چند ماه باردار شدی؟؟

عزیزم همسرم فقط دو ماهی قرص فرتیل اید رو مصرف کرد. بعدش آزمایش اسپرم داد سرعت بهتر شده بود. اما مورفولوژی لب مرز بود. منم چند ماه بعدش باردار شدم 

عزیزم همسرم فقط دو ماهی قرص فرتیل اید رو مصرف کرد. بعدش آزمایش اسپرم داد سرعت بهتر شده بود. اما مورف ...

مرسی دوستم 

تعدادش ۱۰۵ میلیون

مورفو ۱۶ درصد و تحرک ۲۷ که فقط تحرک توی رنج ازمایشگاه کم بود.

دکتر هم ویتامین ای و الکارنتین داد

من خودم برای تقویت بیشتر قرصهای دیگه را دادم.

به نظرت خوبه؟؟

1290