2737
2734

بچه ها من تو دوره افسردگیم حالم خوب نیس همش دلم مبخواد تنها باشم و گریه کنم امشب میخواستن برن مهمونی منو زور کرد که تو هم باید بیای بعد من که شروع کردم اصرار نمیام یهو اشکام ریخت اونم میگه پس ما هم نمیریم یعنی چی دختر تو خونه تنها اینقدر همه چی بی حساب کتاب عمرا بذارم یه دختر 19/20ساله تنها بمونه خونه معلوم نیس چیکارابشه  خودشونم نرفتن مهمونی 

ولی من دلم اتیش گرفته که پدرم جای اینکه بهم تهمت بزنه باید خبرداشته باشه از حال من بدونه من چرا افسردگی دارم بدونه چرا دخترش تو اوج جوونی مشت مشت قرص اعصاب میخوره 

چی میشد اینقد بهم محبت میکرد که خیالش راحت بود هیچ وقت طرف کس دیگه ای نمیرم و کار اشتباهی نمیکنم تازه هیچ وقت هیچی از من ندیده ولی همش مشکوک بهم  چرا چون گریم میگیره زود چون من افسردم چون من جوونیمو به بدترین حالت ممکن میگذرونم چون خواستگار رد میکنم چون انگیزمو برا درس خوندن از دست دادم بهم مشکوکه 

بگید به نظرتون برم بهش بگم که من افسردم ولم کن دست از سرم بردار 

اینقد دوسش دارم که بعضی وقتا یادم میره تون دوسم نداره      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا تبعیض جنسیتی چرا یه دختر حق نداره تو تنهایی خودش باشه چرا حق ندارم برم قدم بزنم چرا نباید زیاد بادوستام برم بیرون چراحتی وقتی تو اتاقمم صدام میزنه میگه بیا تو هال تنها نباش بزارین با تنهایی خودم بسوزم

به فکر درمان باش و خودتو بیش از این نابود نکن خانم خانما🌹😊

درمانم رو شروع کردم ولی خوب تنهایی فقط ارومم میکنه🥺

2738

عزیزم خواهشا از پیچ ها و صفحات اینستا برونگرا و درونگرا و این چرت و پرتا فاصله بگیر 

قبول کن هیچ کس کامل نیست و قرار نیست همه معروف بشن میتونی در حد خودت پیشرفت داشته باشی و زندگی کنیو لذت ببری 

خیلی خیلی مهمه که خدارو درست بشناسی و نماز و قران بخون

به چیزایی ک داری فکر کن به کارایی ک میتونی بکنی

توقعات بی جا از خودت نداشته باش

قبرستونم نرو

اینا واسه افسردگی من جواب داد

افرین بهت که قدم اول رو برداشتی، متوجه حرفت هستم  سعی کن کم کم جمع رو بپذیری تا از درون شاد شی ...

ممنون گلم ولی واقعا جمعشون مزخرفه همش بحث پول و ارز من طاقت جمع ها خانوادگیشون رو ندارم😕ولی سعی میکنم🙂