2726

۶ هفته ام. میدونم تازه اول راهم‌ 

ولی یه جوری ام‌. خداروشکر که بچه بهم داده.

ولی بی قرارم. یکم افسرده ام. حتی به بدنیا اومدن بچه فکر میکنم میترسم. همش میگم ۹ ماه چ کار کنم...

استرسم دارم. ب نظرتون بهتر میشم؟

نه رفته رفته بدتر هم میشه 😑😑😑ولی چاره نیست باید تحمل کرد مخصوصا ماه اخر واقعا غیر قابل تحمل میشه هی میشموری تموم بشه ولی اگه بشه اندازه یه سال میشه اون ماه اخر😥

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

اره عزیزم‌نگران نباش همه اینجوری میشن من مینشستم گریه میکردم از استرس اینکه بارداری چطوری میشه زایمان چجوری میشه ولی بعد یه مدت همش منتظری بغلش بگیری کافیه اولین تکونش تو شکمتو احساس کنی 

خدا این حسو به همه بده ایشالا

مبارک باشه به سلامت دنیا بیاد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره عزیزم بهتر میشی طبیعیه یکم بگذره میبینی اونقدرام سخت نیس و نیاز نیس هم خودت اذیت بشی هم اطرافیانت هم تو دلیت خیلی شیرینه و لذت ببر و کارهایی که بهت ارامش میده انجام بده بسلامتی و خوش قدمی انشالله🌹🤲

افسردگی بارداری مراقب باش نگیری به نکات مثبت فکر کن 

با خانمایی که تعداد بچه هاشون زیاده اما شاد و سرحالن بیشتر حبت کن مطالب مثبت فرزندآوری رو بخون 

با جمع باش تنها نمون  مثل قبل به خودت برس اجازه نده بارداری باعث بشه خودتو فراموش کنی 

از کسایی که ناامیدن انرژی منفی دادن مرتب منفی میگن دریک کلام سمی هستن کیلومترها فاصله بگیر 

زهد ریایی،جهل مقدس...
اره عزیزم‌نگران نباش همه اینجوری میشن من مینشستم گریه میکردم از استرس اینکه بارداری چطوری میشه زایما ...

اصلا الان حسی ندارم. پر از نگرانی ام.بقیه رو میبنیم با ذوق حرف میزنن از بچه. لباس خریدن و اینا...

یعنی الان طبیعیه نه؟

یعنی انگیزه نداری شما هم؟ ذوق داری واس بچه؟  چجوری هستی

شما ذوق نداری ؟بچه اولته؟اگه بچه اولته طبیعی هست نگران نباش من حتی دو ماه بعد دنیا اومدن پسرم واقعا حسی نداشتم بخاطر اذیت های که ادم اولش تحمل میکنه ولی بعدش عاشقش میشی الان جونم در میره واسه پسرم ولی واسه دومی ادم چون می دونه حس مادری چیه تجربه کرده بهتر میشه همش منتظر میشی دنیا بیاد ولی بارداری یه حس خفگی به ادم میده هی میخوای تموم بشه مخصوصا ماه اخر که شکم بزرگ میشه تکون خوردن سخت

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

منم باردارم

همش همینطوریم

گاهی پشیمون میشم و میترسم از دنیا آوردنش

گاهی ذوق میزنم

گاهی فکر میکنم خدایا چجوری نه ماه میگذره

چجوری زایمان کنم

فکر کردم افسرده ام

خدارو شکر ،پس طبیعیه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدوَآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم
افسردگی بارداری مراقب باش نگیری به نکات مثبت فکر کن  با خانمایی که تعداد بچه هاشون زیاده اما ش ...

ممنونم عزیزم. فقط یه سوال همش تو سرم میچرخه. اینکه ۷ ماه مووونده... با بی قراریا. تهوع و نگرانی و غیره چ کار کنم.

شما ذوق نداری ؟بچه اولته؟اگه بچه اولته طبیعی هست نگران نباش من حتی دو ماه بعد دنیا اومدن پسرم واقعا ...

ااره بچه اولم هست

نه خیلی کم ذوق میکنم. بیشتر میترسم. میگم تمام ازادی هام تموم شد.یا بعد اینکه بیاد دیگه هیچی مثل قبل نمیشه. فقط باید ازش مراقبت کنم. اگه حالم خوب نباشه چی.

کلا سابقه اضطراب دارم.  الانم تهوع هم میگیرم سریع میترسم.

ولی حرفات امیداورم کرد

2706