2410
2553
عنوان

مامانم احمقه بینهایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 54 پست
یعنی من از دوستام وقتی خوابن عکس میگیرم و میخندیم احمقم؟ یه ذره جنبه داشته باش و با مامانت دوست باش

تو می نی سایت بیشتر از هر چیزی قضاوت میبینم متاسفانه مگه تو می‌دونی من تو چه شرایط روحی و روانی هستم مگه می‌دونی کلا شرایطم چیه عزیزم ؟ 

تو حتما قطعا خیلی احمقی عزیزم که بدون این که بدونی همه موضوع چیه یه آدمی که تو عصبانیت هست رو قضاوت ...

من ادم باهوشی نیستم ولی ادب حکم میکنه ک ب مادر لقب احمق ندی

هر چند تودر مورد مادرت این لفظ رو بکار میبری مطمینا بقیه و مخصوصا دنیای مجازی ذره ایی برات اهمیت نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگر موضوعی هست کامل توضیح بده تا قضاوت نشی نازم. اینجا نی نی سایته

من یه بیماری روانی دارم از دیدن خودم متنفرم از این ازم عکس بگیرن متنفرم وقتی کسی ازم عکس بگیره تا حد خودکشی خودم پیش میرم مادرم همه اینارو می‌دونه عزیزم می‌دونی من اصلا اصلا اعتماد به نفس ندارم می‌دونه از وزنم از چهرم حالم بهم میخوره اما همچنان اینه کارش و فکر می‌کنه خیلی بامزه 

2720

این چ حرفیه گلم بش بگو پاک کنه این ک دیگه اینهمه بس حرمتی نداره

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️

مامان منم ازم می گیره  تو خواب موقع ورزش موقع رقص موقع غذا خوردن

شوخیه دیگه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
تو می نی سایت بیشتر از هر چیزی قضاوت میبینم متاسفانه مگه تو می‌دونی من تو چه شرایط روحی و روانی هستم ...

نه عزیزم

ولی حرف بد به مادرت حالتو بهتر نمیکنه

احتمالا مادرت خواسته با هم بخندید از حال روحی بد دربیاید

شاید مادرتون حالتون رو دیده و خواسته حالتو عوض کنه

شرمنده زود قضاوت کردم حلال کن

2714
من یه بیماری روانی دارم از دیدن خودم متنفرم از این ازم عکس بگیرن متنفرم وقتی کسی ازم عکس بگیره تا حد ...

قربونت برم تو مریض نیستی منم یه زمانی اینطوری بودم و میگفتم مریضم حتی توی اینه هم نگاه نمیکردم. اما بعدا بهم ثابت شد منم زیبا هستم

نه عزیزم ولی حرف بد به مادرت حالتو بهتر نمیکنه احتمالا مادرت خواسته با هم بخندید از حال روحی بد در ...

فدا سرت عزیزم ♥️ پیش میاد بخدا من نه آدم بدیم نه بی ادبم با وجود شرایط زندگی افتضاح همیشه تلاشمو کردم که خوب باشم 

چقدر شما راحت میتونی بدون این که چیز خاصی بدونی قضاوت کنی 

قضاوت نمیکنم 

در مورد موضوعی ک‌تاپیک‌زدی و چیزی ک درموردش گفتی نظر دادم 

حس‌ششم هم ندارم بدونم تو چه‌شرایطی هستی برا اساس حرفی ک به مادر و بزرگترت زدی نظرم و‌دادم

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
من یه بیماری روانی دارم از دیدن خودم متنفرم از این ازم عکس بگیرن متنفرم وقتی کسی ازم عکس بگیره تا حد ...

این حالاتت اقتضای سنته

حتماااا با یه مشاور صحبت کن

من مطمئنم دختر خوشگلی هستی 

فقط چون تو سن بلوغی قیافت جا نیوفتاده همه تو سن شما همینن

حتماااا با یه مشاور صحبت کن

2706