2737
2734

برا کنکورم درس خوندم

ورزش کردم

عاقل تر و آگاه تر شدم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برای هدف اصلی دارم تلاش میکنم ولی یکی از موفقیت هام اینه که میتونم عین یه فرد آمریکایی 

انگلیسی صحبت کنم .دلیلش:علاقه زیاد ،تلاشی که باعث لذت میشه، داشتن استاد های عالی،سطح بالای موسسه ووووو😃😁🤣

حس میکنم خدا از دستم ناراحته(:روش نمیشه بگه یا...
2738

تلاش کردم نشد

دوباره تلاش دارم میکنم 

۲ سالههههه😁

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام

همه میگفتن این همه لیسانس بیکار ریخته برو دنبال کار و منشی گری

ولی من گوشام نمیشنید

با خودم میگفتم اگه اینا میفهمیدن و درکشون میشد خودشون موفق بودن و وقتی نیستن برای چی باید به حرفشون گوش بدم

خوندم و ارشد گرفتم

و الان کارمندم و همونا با ده تا چشم نگام میکنن و میگن خوش به حالت

خونه و دوتا ماشین هم دارم

خداروشکر به هر چی از مال دنیا و مقام و منزلت اجتماعی بوده رسیدم

2706