دیگ  واسه پسره تابلو شده باسه ک این دوسش داره ...

بعد از ی مدت پسره هم حس پیدا کنه بیاد جلو پیشنهاد بده؟ 

برام بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونم تورو دوس داره؟ یا ن ؟ یا نمیدونی ؟😂

نمدونم ولی هنوزم باهام میحرفخ می‌دونه دوسش دارم بهم گفت دوسم داره اونم و اوکی شدیم چت داشتیم هنوز و قرار  نزاشته بودیم برای بیرون ک بریم ولی می‌خواستیم بریم و چون آشناییم خوب همو قبلا دیده بودیم بعد یه مشکل وحشتناک افتاد تو زندگیش شرایطش نشد با هم باشیم گفت بیا فقط با هم رفیق ساده باشیم و فلان اما الآنم با هم چت میکنیم یکی از یکی مغرور تر و لج تر میحرفیم و میرینیم بهم دیگه😂🙂با همه این وجود من دوسش دارم حتی اگه بهش نرسم

بهس گفتی؟ 

اول اون گفت من ردش کردم بعد یه هفته من گفتم اون ردم کرد بعد دوباره یک هفته هی با هم صمیمی شدیم و بالاخره رل شدیم  ولی هنوزم باهام میحرفخ می‌دونه دوسش دارم بهم گفت دوسم داره اونم و اوکی شدیم چت داشتیم هنوز و قرار  نزاشته بودیم برای بیرون ک بریم ولی می‌خواستیم بریم و چون آشناییم خوب همو قبلا دیده بودیم بعد یه مشکل وحشتناک افتاد تو زندگیش شرایطش نشد با هم باشیم گفت بیا فقط با هم رفیق ساده باشیم و فلان اما الآنم با هم چت میکنیم یکی از یکی مغرور تر و لج تر میحرفیم و میرینیم بهم دیگه😂🙂با همه این وجود من دوسش دارم حتی اگه بهش نرسم

2706