2726

منم با اینکه روزه بودم نتونستم نماز بخونم

در حال تحصیل در رشته تجربی/عاشق نجوم و فضا/علاقه مند به موسیقی و رقص و کتابخوانی/شخصیت بسیار درونگرا و آروم و جدی/عاشق انرژی مثبت دادن به بقیه ام برای همین در اکثر تاپیکا انرژی مثبت میدم 🤍✨/حامی طبیعت و محیط زیست/منطق دان هستم همیشه به هر موضوعی از نظر منطقی نگاه میکنم نه از نظر احساسات/ بسیار عاشق تنهایی و سکوت/عاشق موقعیت و داستان های ترسناک هستم/از نگاه کردن به ماه هیچوقت خسته نمیشم بسی زیباست»»»🤍✨/در هر زمینه ای تا حدودی اطلاعات دارم کمکی خواستین میتونم کمک تون کنم(:🤍✨دختری از نسل کوروش بزرگ قوم ترک یک جرقه می‌تونه شروع یک آتش بازی فوق العاده باشه✨ freedom•~ سن شما فقط نشون میده که چند بار به دور خورشید گشتید و صرفا نشانه ی عاقل بودن شما نیست یکی ممکنه تو ۱۵ سالگی عاقل بشه یکی ممکنه تو ۶۰ سالگی هنوزم آدم عاقل و بالغی نشه پس سن فقط یک عدد هست»»»»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عیب نداره مریض بودی پاشو الان بخون

🌱یه چند وقت نمیام سایت دیگه کار داشتید درخواست بدید🌱مخالف نظر من به هیچ عنوان ریپ نزن حوصله بحث ندارم تشکر😅 معنی نخود ته دیزه= بچه ته تغاری ،خیلی پرسیدید گفتم بزارم تو امضام
قضاشو بخون بهتر از نخوندنشه،منم ظهر خییییلی حالم بد بود نماز ظهرم قضا شد و بعد مغرب و عشا قضاشو میخو ...

سلام گل قشنگم شناختی? خوبی🧡 الهی نماز روزه هات قبول باشن حتما قضاشو فردا میخونم اگه بتونم

سلام گل قشنگم شناختی? خوبی🧡 الهی نماز روزه هات قبول باشن حتما قضاشو فردا میخونم اگه بتونم

سلااااام عزیزدلم ،الان اسم سخت کاربریت رو دیدم شناختم،

قربونت و همچنین نماز روزه شما هم قبول باشه گلم

اسمم النازه گلم قربون خودتو مهربونیت هیچوقت سر دعا یادم نمیری گلم🧡🧡🧡

فدای محبتت،عزیزی،خب دیگه اسمت رفت تو حافظه ام،اسم منم اعظم و خیلی خوشحالم که دوست گلی مثل شما دارم،راستش حاجتم بچه دارشدنمه،ممنون میشم واسم دعا کنی مهربونم،منم از خدا بهترینها رو برات آرزو میکنم گلم، انشاءالله حاجتروا باشی و زندگی به کامت باشه   

فدای محبتت،عزیزی،خب دیگه اسمت رفت تو حافظه ام،اسم منم اعظم و خیلی خوشحالم که دوست گلی مثل شما دارم،ر ...

قربونت برم عزیزم منم خیلی خوشحالم اسمت یادم میمونه عزیزم همیشه سرنماز رو جفت چشام قابل باشم دعات میکنم انشالله خدا ی نی نی ناز سالم صالح قسمتتون میکنه ❤️❤️

منم با اینکه روزه بودم نتونستم نماز بخونم

حتما بخونین نماز ستون دینه و مهمترین عبادته. نذارین شیطان شما رو از خدا دور کنه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2706