2733
2734

همراه اول من شوهرم رو دارم زنگ زده بود  تعاونی،بعد زنگ زد به خالش و من تا فهمیدم چیزیو بهانه کردم زنگ زدم به خالش و آدرس دکتر خواستم گفتم حرفمون شده من خونه پدرمم شوهرم میخواست بره پیش خانوادش حتما تا الان رفته اومده گفت والا ازش خبر ندارم ولی دروغ میگفت بعد گفتم احتمالا تا الان رفته ۳ روز تعطیله گفت فکر نکنم همه جا برفه حالا اگر نرفت بیاید خونه ما حالا نمیدونم رفته یا نه دوس ندارم بدون من بره حالا تا الان احتمالا رفته اما نمیدونم چیکار کنم یعنی خالش راس میگه نرفته یا دروغ میگه بگید چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب وقتی تنهایی رفتی خونه بابات اونم تنهایی میره خونه باباش.

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

چرا من هیچی نفمیدم  

اگه میخوای سقط کنی یه کم فک کن ببین بیشترازخدامیدونی صلاح خودتوچیزی روبه زورازخدانخواه وهدیه ای روکه خودش بهت میدرم برنگردون حتماصلاح دونسته همه ی ایناروتجربه کردم که میگم یه کم فک کن به حرفام هیچ وقت سقط نکن هیچ وقت
2706