2733
2739

چون ۱۰ دقیقه دیگه سایت فروش بلیط باز میشه و سریع هم پر میشه

۲۲ سالمه و تنهایی باید برم ساعت ۷.۳۰ کنسرت شروع میشه تا ۹.۵ شب باید هم به خانوادم هم یه چیزی بگم که قبول کنن نمیدونم بگم میخوام با دوستام برم بیرون یا بگم میخوام با هم بریم کنسرت

از نظر مالی هم کلا دو تومن تو حسابمه پولش بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ میشه.

راستی کلا ۲۰ دقیقه وقت دارم برا تصمیم گیری 

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنسرت کیییییییی؟ماکان بند؟  

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
2728
2738

برو بد نمیگذره بهت کنسرت علی یاسینی کرکر خندس😂 دخترا اذیتش میکنن خیلی

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
تا حالا نرفتی؟اگر نرفتی برو حتما

نه نرفتم میترسم تنهایی برم بعد صندلیم بیوفته کنار چند تا پسر بیشخصیت ولی خیلی دوس دارم برم کلا 

کنسرت ارمین زارعی (همون ۲afm

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
2706