2737
2734

من مریضم و یه مدت سعی کردم رو خودم کار کنم تا حال روحیم خوب شه ولی همچنان وسواس فکری و فکر‌و‌خیال دارم😣

عصری دوستم همینجوری گوشیمو باز کرد داشت پروفایلارو میدید گفت فلانی چه قیافه‌ای گرفته تو ماشینش (فلانی دوست صمیمیمه) با حالت تمسخر

من بخاطر اینکه کم نیاره خندیدم ولی من اصلا کسیو مسخره نمیکنم تازگیا خیلی عوض شدم حتی غیبت کسی رو هم نمیکنم بد کسی رم نمیگم

ولی خیلی عذاب وجدان دارم چرا پوزخند زدم خندیدم چرا اینکارو کردمممم😭😭😭یه کارایی میکنم از عذاب وجدان بعضی اوقات خفه میشممم

توروخدا زخم زبون نزنین اگه نظرتون مخالفه اروم بگین بهم بخدا دست خودم نیست عذاب وجدانم🥺💔

فقط میشه دلداریم بدین؟🥺🥺

بر تیر جورتان ز تحمل سپر کنیم… این سختی کمان شما نیز بگذرد💚🤍❤️
راستش نفمیدم چیزی

وسواس‌‌فکری داره :[

ناتازه‌وارد، بعله 🤌🏽 خلاصه ک داشتیم زندگیمونو میکردیم یهو دیدیم عههههه نی‌نی‌سایتی نیز وجود دارد 😂.      موضوعای موردعلاقم:انگلیسی، چیزای ترسناک، سابلیمینال، روان‌شناسی، نوستالژی، ماتریکس، علایق‌شخصی، تجربیات و دیدگاهای بقیه، آگاهی درون، تجربیات باحال، دنیای موازی، تخیلات و فانتزی، کتاب و گاهی شعرو‌... خلاصه این‌چیزا : >

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نمیری دکتر؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731

خدارو شکر کن ک هنوز وجدانت بیداره.... سعی کن اعتماد بنفس داشته باشی یا افزایشش بدی دیگ اینجور مواقع همرنگ طرف نمیشی و حواست ب زبونت یا رفتارت در کنار ادما باشه

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2738
راستش نفمیدم چیزی

یکی از دوستام عکس‌دوست صمیمیمو دید گفت چه قیافه‌ای گرفته تو ماشینش با تمسخر منم بخاطر اینکه کم نیاره خندیدم ولی هیچی نگفتم

عذاب‌وجدان دارم خندیدم💔 اخه من کسیو مسخره نمیکنم 

منم گاهی وقتی کسی غیبت میکرد واسه اینکه حالا کاری کرده باشم میخندیدم. بعد کلی خودمو سرزنش میکردم ک چرا اینکارو کردم.

تو این موارد فقط لبخند بزن و چیزی نگو.

ناتازه‌وارد، بعله 🤌🏽 خلاصه ک داشتیم زندگیمونو میکردیم یهو دیدیم عههههه نی‌نی‌سایتی نیز وجود دارد 😂.      موضوعای موردعلاقم:انگلیسی، چیزای ترسناک، سابلیمینال، روان‌شناسی، نوستالژی، ماتریکس، علایق‌شخصی، تجربیات و دیدگاهای بقیه، آگاهی درون، تجربیات باحال، دنیای موازی، تخیلات و فانتزی، کتاب و گاهی شعرو‌... خلاصه این‌چیزا : >

انسان ممکن الخطاست عزیزدل 

چون منم عین خودت بودم میفهمم چی میگی 

اصلا اشتباه کردی درست اما تو این احساس گناهت گیر نکن 

بپذیر اشتباه کردی خیله خب دیگ تکرار نکن همین که میفهمی اشتباه کردی کافیه دیگ قرار نیس خودتو خفه کنی همون وسواس و به قولی شیطانه ک بیش از حد عذابت میده 

یکی از دوستام عکس‌دوست صمیمیمو دید گفت چه قیافه‌ای گرفته تو ماشینش با تمسخر منم بخاطر اینکه کم نیاره ...

کسیو مسخره نکردی ک. حالا ی خنده‌ای بوده برای خالی نبودن عریضه. چیز خاصی نبود.

چی باعث میشه ک نخوای کسی رو مسخره کنی یا غیبت کنی؟ دین؟ کارما؟  از چی میترسی؟ نمیگم این کارا ...

کارما 

خیلی عوض شدم نسبت به قبلا نه غیبت میکنم نه مسخره میکنم 

2706