2726

اول بگم با داداشم زندگی میکنم 

میخام موهامو رنگ کنم بعد وقت گرفتم از ارایشگاه داداشم فهمید الان نمیزاره😐 میگم چته مرد حسابی😂؟؟؟ میگ ندیدی مت موهامو کم سن تر بودم  رنگ گذاشته بودم سفید شد مجبورم هعی هر سری منت تو ی الف بچه بکشم پشت موهامو رنگ کنی😂😶(ما هستن تو فامیل ک موهامون زود سفید میشه البته ن هممون هاا ولی تو خانوادمون اینجوری هستن)

هرچی میگم تو اینجوری شدی دلیل نمیشه منم سفید بشه گوش نمیده😐

میگ بزار سنت بیشتر بشه 😐۱۸ سالمه میخام سر پیری بزارم؟؟؟ چیکارش کنم ؟؟؟ نگید ب اون چه ربطی داره چون ربط داره از بچگی خیلی برام زحمت کشیده و هوامو داشته از بابام بیشتر در حقم خوبی کرد خیلی جاها از خوشی های خودش زده به خاطرم دلم نمیخاد ناراحتش کنم میدونم از رو دلسوزیشه ولی خب مگ چهار نفر سفید شده منم باید سفید بشه😑

داواشت موهاش و رنگ میکنه؟

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولی سفیدی بدون رنگم میشه

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤