2733
2734

اول بگم با داداشم زندگی میکنم 

میخام موهامو رنگ کنم بعد وقت گرفتم از ارایشگاه داداشم فهمید الان نمیزاره😐 میگم چته مرد حسابی😂؟؟؟ میگ ندیدی مت موهامو کم سن تر بودم  رنگ گذاشته بودم سفید شد مجبورم هعی هر سری منت تو ی الف بچه بکشم پشت موهامو رنگ کنی😂😶(ما هستن تو فامیل ک موهامون زود سفید میشه البته ن هممون هاا ولی تو خانوادمون اینجوری هستن)

هرچی میگم تو اینجوری شدی دلیل نمیشه منم سفید بشه گوش نمیده😐

میگ بزار سنت بیشتر بشه 😐۱۸ سالمه میخام سر پیری بزارم؟؟؟ چیکارش کنم ؟؟؟ نگید ب اون چه ربطی داره چون ربط داره از بچگی خیلی برام زحمت کشیده و هوامو داشته از بابام بیشتر در حقم خوبی کرد خیلی جاها از خوشی های خودش زده به خاطرم دلم نمیخاد ناراحتش کنم میدونم از رو دلسوزیشه ولی خب مگ چهار نفر سفید شده منم باید سفید بشه😑

اخییییی

خب زوده یکم بزار دیرتر بزار سنتو بالا میبره

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم موافق اینم که سن بره بالاتر

اصلا بعد از رنگ بعد از یه مدتی مو آدم خراب میشه جنسش به اون خوبی قبل نمیشه

خودم تا زیر ۴۰ سال واقعا دلم نمیخواد موهامو رنگ کنم 

حیفم میاد

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
۱۸ سال کمه؟؟؟ خب کی میخام بزارم پس

نمیدونم 

به خود من باشه بعد ۳۵ سالگی  چون خودم عاشق رنگ مشکی هستم دلم نمیخواد رنگ کنم.بهرحال هرکسی یه نظری داره عزیزم.

نظر شمام قابل احترام عزیزم دلتون میخواد یه جوری برادرتونو راضی کنید انجام بدید

2706