2737
2734
عنوان

کراشم بهم گفت که بهم حس داره😐💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3260 بازدید | 160 پست
خب آخه دوسش دارم..😐💔کراش مروش از طرفی هم می‌دونم کارم اشتباهه😐

تو هم مثل منی تو تاپیک های اینچنینی هزار بار گفتم دیگه خسته شدم. فقط بدون داری اشتباه میکنی و این اشتباه تا آخرین روز عمر یادت نمیره و آتیشت میزنه. اگه به حرفم گوش کردی که هیچ وقت فکرشم نکن که چرا و بدون بهترین کارو کردی. ولی اگر گوش نمردی یه روزی حرفای من. یادت میاد که حالت خیلی خرابه

خدایا مرسی  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب آخه دوسش دارم..😐💔کراش مروش از طرفی هم می‌دونم کارم اشتباهه😐

دوس داشتن که دلیل نمیشه البته بت حق میدم منم کسی بودم ک بخاطر دوس داشتن خیلی کارا کردم ولی خب تهش پشیمون شدم

دوست داره برای گذراندن وقت.؟😶

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍
2728
آخه اصلا شرایط ازدواجم نداره..که بخواد قولش رو بده..چطوری بهش بگم نه...می‌خوام بهش بگم نه..ولی نمیتو ...

دومی حس استفاده شدن بهم میده یه عروسک... و اینکه ایشونم فامیلا.. اگه یکم اینور اونور بشه به فنا میرم..و از طرفی هم من ایشون رو خیلی دوست دارم..از بچگی..نمیدونم اسمش رو چی بزارین ولی ..اصلا کسی حسن درکم کنه من می‌خوام بگم نه ولی وقتی یه موقع با کسی دیگه ببینمش از ته می‌سوزم..نابود میشم چون من خیلی بهشون علاقه دارم و الان بگم نه.. خودمم ضربه میبینم

آخه اصلا شرایط ازدواجم نداره..که بخواد قولش رو بده..چطوری بهش بگم نه...می‌خوام بهش بگم نه..ولی نمیتو ...

ببین دختر

من این راهو رفتم بخدا تهش تباهیه

تهش پشیمونی

تهش اصلاااااا خوب نیس

تازه برا من طرفم انقد لاشی نبود برا تو میخوره باشه ک ازت سواستفاده هم بکنه

ببین یه دیقه بگو نه یه دیقه قال قضیه رو بکن بره

بازم خوددانی

چه کردی؟؟ بالارو خوندم.. ادامشو بگو

این جواب من بود باز اون یه چی دیگه گفت میزارم الان 

😂💔

فکر نمیکردم تعجب کنید آخه گفتم که میشناسمتون😅🌸

و اینکه هدفم از پیام هام این بود که بیشتر بشناسمتون ولی خب با این همه درگیری ذهنی که شما دارید یه درگیری دیگه اضافه کردن صحیح نیست🙂💐 

بهترین ها رو براتون آرزومندم،مانا و پیروز باشید🥰🙌🏻🌹

♥️🌿

پس فردا که اومدی گفتی ابرومو بردی الان چه خاکی توسرم کنم 

بعد نگی چه کنم 

دقیقا گفته واسه چی میخوادت 

چرا نمیفهمی دختر 😨

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
2738
این جواب من بود باز اون یه چی دیگه گفت میزارم الان  😂💔 فکر نمیکردم تعجب کنید آخه گفتم که می ...

اونم گفت 

اره تعجب و ترسناک😑😂💔

مرسی همینطور برای شما سلامتی و شادی🙌🙌

و باز من یه چی دیگه فرستادم

♥️🌿
اونم گفت  اره تعجب و ترسناک😑😂💔 مرسی همینطور برای شما سلامتی و شادی🙌🙌 و باز من یه چی دیگ ...

مم اینو گفتم و هنوز اون جواب نداده😶

والا فکر کردم از دیدن عکس بچگیتون خوشحال میشید و شاید رفع خستگیتون شه😅ببخشید اگه ناراحتتون کردم🙏🏻

ترسناکش رو نمیفهمم چرا ترس!😶😅

یه عکس دیگه هم هست خداروشکر حداقل یکی رو فرستادم🤣🤲🏻

سپاس🙌🏻💐

♥️🌿

اولن چون فامیله ممکنه ازت آتو بگیره 

بعدشم واسه وقت گذرونی بیخوده بهش وابسته میشی یهو ولت میکنه

ؒ﷽‌جٖؒهٖؒنٖؒمٖؒ خٖؒاٖؒلٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ تٖؒمٖؒاٖؒمٖؒ شٖؒیٖؒاٖؒطٖؒیٖؒنٖؒ اٖؒیٖؒنٖؒجٖؒاٖؒ هٖؒسٖؒتٖؒنٖؒـٖؒבٖٖؒؒ﷽‌(کراشم  رو کره ای جماعت♡⛓️:)
دومی حس استفاده شدن بهم میده یه عروسک... و اینکه ایشونم فامیلا.. اگه یکم اینور اونور بشه به فنا میرم ...

تو گذشته منی. بذار هزار بار بهت بگم قبول نکن قبول نکن. قبول نکن. روزی که با یه بهونه چرت همه چیزو تموم کنی جوری که انگار هیچی نشده بعد بره با دختری که مادرش میخواد ازدواج کنه قطعا بذات سخت تر از الانه که حتی اگر با کسی دیدیش حداقل غرورت حفظ شده و بازیچه نشدی

خدایا مرسی  
2706