2737
2739
عنوان

همه بیان واقعا اعصاب ندارم

138 بازدید | 15 پست

اول از همه بگم بار اخرمه که سر غریبه ناراحت میشم خیلی اشتباه کردم ک ناراحتم و دیگه اصلا ب آدمای اینجوری اهمیت نمیدم.

رفتارم ب نظرتون جلوه بدی داشت؟اومدیم مترو خیلی شلوغ بود ی خانومه نشسته بود پاشو گذاشته بود رو صندلی گفتم خانوم میشه پاتونو بردارین می‌خوام بشینم.صندلی بغلم خالی بود ولی میخواستم دم پنجره بشینم ک تکیه بدم کمرم درد میگیره.زنه شروع کرد دعواک بشین اون ور این جا من قدم بلنده می‌خوام پامو بزارم حتی شروع کرد توهین گف بیشعور.من توهین نکردم ولی بلند بلند جواب دادم.با مامانمم شروع کرد ب مامانم گفتن....مامانمم گف خانم شلوغه و اینا بعد گفت ک چ مادری چ مادر خوبی حیف همچین مادری همچین بچه ای داشته باشه و خدا ب پدر مادرت رحم کنه و فلان خدا صبر بده ب پدر مادرت .منم صدام بلنده البته ن ب اون بلندی ک داد بی داد میکردم دیدم پیش مامانم اینجوری میگه گفتم چیه گشتی از صبح چیزی گیرت نیومده اعصاب نداری ؟منظورم چیز بدی بود.......دیگ ساکت شد.حالا تو مترو بچه محلامونو دیدم فهمیدم شناختن.ب اسم پیش دوستاشون گفتن شناختن...اعصابم خورده کلی بازی در آوردم حالا میگم میگن وحشیه یا نکن ی وقت مثلا آدم تا جوری ام مثلا دخترای بد......

من بگن عصبیه برام مهم نی ولی ی وقت فکر بد نکنن

بزرگترین کمکی که میتونم به بچم کنم اینه که هیچ وقت بچه دار نشم.🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب گفتی بابا

کمم گفتی

من بودم میگفتم چیه پولتو ندادن هار شدی👩‍🦯👩‍🦯

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
2728
خوب گفتی بابا کمم گفتی من بودم میگفتم چیه پولتو ندادن هار شدی👩‍🦯👩‍🦯

خواستم بگم دنبال مشتری بودی گیرت نیومده.....الآنم زنگ زده ب دوستش رلش ریده بهش....

حالا ک اینجوری شده ولش کن ..ولی من خیلی وقته فهمیدم با آدم بیشعور و نفهم نباید بحث کرد اصلا ارزش نداره کلامی باهاش حرف بزنم اینجوری راحت ترم همیشه

دختری که بالاخره یه روزی با آرزوهاش پرواز میکنه
خواستم بگم دنبال مشتری بودی گیرت نیومده.....الآنم زنگ زده ب دوستش رلش ریده بهش....

خب دیگه

اعصابش از اینجا داغون بوده زنیکه

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    
2738
حالا ک اینجوری شده ولش کن ..ولی من خیلی وقته فهمیدم با آدم بیشعور و نفهم نباید بحث کرد اصلا ارزش ندا ...

چون بچه محلمون دیده میگم منم داد بی داد کردم.....ولی گفتم خانوم من نشستم نمیشه پاتو بزاری.بعد گفتم خب پاتو بزار با تا ته بزار🤣🤣🤣این گفتم حرف بدیه

چون بچه محلمون دیده میگم منم داد بی داد کردم.....ولی گفتم خانوم من نشستم نمیشه پاتو بزاری.بعد گفتم خ ...

تا تونستی بارش کردی 😂😂 دیگه گفتی بیخیال هم محلی خاتم تا دو روز درگیر کار امروزتن بعدش فراموش میکنن سعی کن دیگه جلو چشم هم محله ها آفتابی نشی😂تا یادشون برع

دختری که بالاخره یه روزی با آرزوهاش پرواز میکنه
بیخیال پیش میاد یعضیا واقعن جنگی ان مدام ....برا منم تو صف نونوای پیش اومدع خعلی بدتر از اینیک تعریف ...

سر این میگم ک من داد بی داد میکنم بچه محلامونو بودن نکن دختر بدی ام و .....بگم عصبی مهم نی برام

تا تونستی بارش کردی 😂😂 دیگه گفتی بیخیال هم محلی خاتم تا دو روز درگیر کار امروزتن بعدش فراموش میکنن ...

حالا الان میگم سلیطه و وحشی یا لاشی🤣

2706