2737
2734
عنوان

کل دخترای فامیل شوهر کردن بجز من

| مشاهده متن کامل بحث + 70559 بازدید | 276 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ن اونجا خبر مرگم دانشگا میرفتم 

خانم استارت قضاوت نمی کنم 

ولی وقتی توی شهر کوچیکی و همه ۱۵ سالگی ازدواج می کنن و تو ناراحتی که ۲۳ سالته و هنوز ازدواج نکردی و ابروت رفته و بهت طعنه میزدن که با یه پسر چت ساده کردی 

هیچ خانواده ای  از اون فرنگ و رسوم اجازه نمیده دختر جوونش پاشه بره یه شهر دیگه دانشگاه

دستم بوی گُل می داد مرا به چیدن گُل محکوم کردند اما هیچکس فکر نکرد شاید شاخه گلی کاشته باشم.  زن کورد💪🏻         کاربر قدیمی هستم  خیلی هم مهربونم منو توی تاپیکاتون تگ کنید  
اين كامنت تورو هم بايد شات بگيرم نگهدارم😁

نگه دار اخه خدایی یادم انقد دوستاش اذیتش میکردن اخت خواهرم خیلی خوشمل هم نبود صورت پر جوشی هم داشت امذ الان ماشالله مث ماه   

خود من ۲۴سالم بپدعین چی پشیمونم میگم زود بود 

دیگه فککنم به شرایط دوران مجردی و فرهنگ خانواده بستگی داره. وقتی دخترارو خیلی محدود میکنن، اون دختر از ۱۵ سالگی میخاد ازدواج کنه که از قفس فرار کنه، اصلا نمیفهمه بعد چی در انتظارشه.

دختر من ۲۵ سالشه، هنوزم میگه زوده، نمیدونم کی وقتشه برای اون😑

✨✨💫عشق ماندگار….خداست💫✨✨

منم 23 سالمه اونوقت زن داداشم17 تازه باردارم هس همش فامیل ش با کنایه میپرسن خاستگار داری اما من هر بار پرو تر از قبل میرم تو جمع می شینم   فضولای کوته فکر

من به یه جایی میرسم واسه یه لحظه دیدنم باید سر و دست بشکونی    
2706